צור קשר

צור קשר

מה לעשות ומה לא בתור בעל אתר

החלטתם לנסות לפרסם ולשווק את העסק שלכם ברחבי האינטרנט לבד אולי זאת לא ההחלטה הכי חכמה אך עם אתם לא במצב כספי להשקיע בקידום אתרים ותעשו רק את הדברים הממש בסיסים תוכלו למנף מעט את העסק שלכם כל עוד לא תתעסקו עם הדברים המתקדמים יותר שבשביל זה צריך מקצוען עם ניסיון אתם רק תזיקו כך לעסק וייקח למקדם האתרים הרבה זמן וכסף שיגזלו ממכם בכדי לפרסם ולשווק את האתר והעסק שלכם ברחבי גוגל.

כותרות מטא- זה הוא דבר שאפשר לעשות לבד למעשה אתם בוחרים כותרות בכדי להראות לגוגל על מה מדובר העמוד או המאמר כל עוד תקפידו להשתמש במילות מפתח נכונות באופן קולח ולא תכניסו ביטויים שאינם קשורים ונועדו רק לחזק את האופן השיווקי אתם תתרמו לאתר.

שימוש ב search console לקידום אתרים וקבלת מידע על המיקומים

חידושים באתר – בתור אנשים עם זמן פנוי תוכלו תמיד לצאת לצייד מידע ולהתעדכן דברים חדשים ולהוסיף מידע חדש ועדכני לאתר שלכם זה דבר שללא ספק עם מעט הבנה בסיסית תוכלו לעשות לבד.
תוכן הוא הדבר הכי חשוב בקידום אתר אך לרוב בעלי עסקים לא מתעסקים בדבר שכזה מכיוון שאין להם זמן לכך הם עסוקים בעסק ולרוב בוחרים לשכור את השירותים של כותב תוכן שיספק לאתר תוכן איכותי בתחום שבו עוסק בעל העסק המדובר.

את הכותרות הראשיות תוכלו לעשות לבד כמובן שתציגו אותם כ H 1  ואת תתי הכותרות של הכותרת הראשית תתאימו ל  H3 או H2 ובמהלך הכתיבה תנסו כמה שיותר לכתוב כתיבה מסודרת וארגונית ל