צור קשר

צור קשר

מיתוג גרפי לעסקים – מיתוג עסקי

מיתוג גרפי לעסקים, מעצבים לך עסק משגשג!

עיצוב לוגו – איך אומרים את כל ה"אודות" שלכם בצורה גרפית אחת?

השלב הראשון בתהליך של מיתוג גרפי לעסקים הוא עיצוב לוגו. הלוגו משדר בציור אחד או מילה אחת את היסודות עליהם מושתת העסק שלכם וכמובן את המטרות של העסק. עיצוב לוגו הוא תהליך מקצועי המתבצע בצמוד ללקוח, תוך אבחון ואפיון העסק והתאמת סגנון גרפי לאופיו ומטרותיו. הגרפיקאיים של seoup ילוו אתכם צעד אחרי צעד בתהליך מיתוג גרפי, אחרי שלב הלוגו נעבור לשלב עיצוב אתרים.

עיצוב אתרים - אמרו לנו איך האתר שלכם נראה ואומר לכם איך המיתוג שלכם.

אחרי שהפקנו את הלוגו, מטרתנו עתה היא להתחיל לקבל נוכחות באינטרנט, לבנות חנות או משרד ווירטואלי שיציג את מי שאנחנו ויהיה סוכן המכירות שלנו למוצרים או לשירותים שלנו. עיצוב אתרים בסגנונות ייחודיים ובולטים הרבה מעל המתחרים עוזר למתג עסקים בצורה אפקטיבית מול עסקים אחרים. המטרה שלנו היא לגרום לכל לקוח שנכנס לאתר ליהנות מהממשק הנוח ופשוט לשימוש, למצוא כל דבר בקלות, וכמובן שגם לכם יהיה קל לנהל את האתר, להוסיף עמודים, להוריד עמודים ולערוך תוכן ותמונות. בעידן החדש חשוב שעיצוב האתר יותאם לסלולרי וכל אחד יוכל ליהנות מהאתר ללא תלות בסוג המכשיר בו הוא משתמש.             

מיתוג גרפי להצלחת העסק וחשיבותו - קידום מקצועי במנועי חיפוש seoup

עיצוב קטלוגים אינטרנטיים

יש לכם מוצרים רבים להציג ללקוחות? אתם צריכים קטלוג אינטרנטי באתר האינטרנט שלכם שבו תוכלו להציג את המוצרים הרבים שלכם וגם לקדם אותם בגוגל. עיצוב קטלוג אינטרנטי חייב להיות מזמין ופשוט לשימוש, הקטלוג חייב להיטען מהר וחייבת להיות דרך קלה לקדם כל מוצר ולהציג כל מוצר בנפרד במנוע החיפוש של גוגל לצרכי קידום אתרים אורני ואף קידום אתרים ברשתות חברתיות כגון פייסבוק.

עיצוב דפי פייסבוק ושליטה ברשת החברתית

עדיין אין לכם דף מעוצב בפייסבוק? השלב הבא לאחר שעיצבנו לוגו ואתר אינטרנט מעוצב העונה על כל הדרישות שלנו הוא לעצב דף פייסבוק שיהווה מקור השראה לאחרים, דף שייצג היטב את המרכולת שלכם ויציג אתכם כמותג חזק ומתקדם. רק נוכחות מעוצבת ומרשימה ברשתות החברתיות בד בבד עם הקידום אתרים אורגני בגוגל תוכל למתג אתכם כבית עסק מוביל.

האינטרנט הוא המקום שבו כל אחד יכול להפוך בית עסק חדש וקטן לבית עסק מוביל ומשגשג בתוך ימים ושבועות בודדים, והכל בזכות מיתוג גרפי לעסקים מקצועי.

אל תפספסו את ההזדמנות צרו קשר היום עבור מיתוג גרפי לעסקים,
וגם אתם תתחילו להביא לקוחות חדשים!

חיוג מהיר