צור קשר

צור קשר

קידום בפייסבוק ואינסטגרם

נוכחות במדיה חברתית

מותג עם נוכחות במידיה חברתית זה המנוע לצמיחה העסקית שלכם!

SEO Up – דואגת שלקוחותיה יובילו בנוכחותם במדיה החברתית, יותר שליטה ברשת המדיה המסועפת והמורכבת יותר פרסום, יותר הכנסות!
ישנן שתי סיבות לנוכחות חזקה במדיה החברתית:

הסיבה הראשונית: מדיה חברתית כחלק מקידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל מחייב גם שליטה במדיה החברתית, כאשר אנחנו רוצים לקדם את העסק שלנו בגוגל, אנחנו צריכים להבין מה גורם לגוגל לדרג את האתרים שלנו כפי שהוא מדרג. ראשית, הדבר החשוב ביותר שגוגל בודק אחרי שהאופטימיזציה באתר מושלמת היא שאנשים אוהבים את האתר שלנו ברשת. מה זאת אומרת? זאת אומרת שאנחנו מקבלים כניסות לאתרים שלנו מפייסבוק, מיוטיוב, מאינסטגרם, מטוויטר, וכמובן מחברות בלוגים מפורסמים ומשמעותיים ברחבי האינטרנט. תשתיות האינטרנט שלנו מורכבות ומסועפות. לקוחותינו נהנים מתשתיות איכותיות הבנויות בצורה איתנה ויסודית ומשמשות כמקפצה בפועל לקידום האתר שלכם בגוגל. כך כאשר גוגל רואה שהנוכחות שלכם באינטרנט היא חזקה ומשמעותית, הוא מקדם את האתרים שלכם לראש התוצאות. כשעושים זאת חכמה כפי שעושים זאת בחברתנו מזה עשור, לקוחותינו נהנים מתוצאות חסרות תקדים ומהישגים ייחודיים.

הסיבה השנייה: מיתוג = אמון = כסף

כאשר החברה שלכם מפורסמת ברשת ובכל מקום שלקוחות נכנסים הם רואים אתכם ומתרשמים מהנוכחות שלכם, הם מפתחים אמון בלתי מעורער במותג שלכם. אמון הוא הבסיס החשוב ביותר בדרך למכירה, זנ מה שנו משדרים כשאנו עושים קידום אתרים אורגני וממומן. כאשר לקוח סומך על חברה שהוא מכיר דרך האינטרנט הוא חש יותר רגוע ושליו לבצע את הרכישה של השירות או המוצר המפורסם. לכן בצורה אקטיבית מיתוג שווה בסופו של דבר להגדלת ההכנסה.

חברתנו מתמחת מזה שנים בבנייה, קידום אתרים אורגני וממומן, פיתוח אתרים מורכבים, נוכחות במדיה החברתית שגורמת לעסקים רבים לשפר את הנראות שלהם באופן שממתגת אותם הרבה מעל כל המתחרים, הן בכמות והן באיכות.

מחפשים נוכחות במדיה החברתית? גילתם את הכוח העצמתי של נוכחות חזקה ומרשימה ברשת הגיע הזמן לקדם את העסק שלכם לרמות אחרות של תוצאות.

נצלו גם אתם את ההזדמנות לשפר את הנוכחות שלכם במדיה
החברתית והגדילו את הכנסות שלכם משמעותית!

חיוג מהיר