צור קשר

צור קשר

ווב אנליטיקס

ווב אנליטיקס

מקדמים אתר? מה אתם יודעים על תנועת הגולשים באתר שלכם? האם אתם מה יודעים מהם הדפים הנצפים ביותר באתרכם? האם אתם יודעים מנין מגיעים המבקרים לאתר שלכם? רשתות חברתיות, חיפוש במנועי גוגל או אולי מודעות?

Seoup.co.il – ווב אנליטיקס כלי גאוני, אשר יהפוך את העסק שלכם למכונה משומנת היטב המייצרת המרה גבוהה, מגלישה למכירה זו המטרה!

לקוח יקר!

מהיום תוכל לקבל את כל המידע הרלוונטי על הלקוחות שלך, אם אתם רוצים לדעת מה האופי של הלקוחות שלכם, מה עניין אותם באתר שלך ומהו המיקום הגיאוגרפי שלהם בעולם בכלל ובארץ בפרט, אין סיבה שלא תדע זאת. המקצועיות והמומחיות שלנו בתחום הווב אנליטיקס תסייע בעדך לנתח את הנתונים ולגבש אסטרטגיה מדויקת בהתאם לפילוח של הלקוחות שלך.

web analytics

מקור תנועת הלקוחות לאתרך

אומרים לכם כי מידי יום נכנסים לאתרכם כאלף גולשים, אך מאיפה כל הלקוחות הללו מגיעים? האם הם מגיעים דרך מנוע החיפוש של גוגל? האם הם מגיעים מפייסבוק? או מסרטונים שפרסמתם ביוטיוב? ואולי הם פשוט מקלידים את הדומיין שלכם ונכנסים ישירות לאתר? המידע הזה יגרום לכם להבין איזו שיטה של קידום אתרים תוביל אתכם, באיזו השקעה ומה כדאי למטב.

מילות מפתח

גם כאשר אתם יודעים שלקוחות הגיעו מגוגל, אתם צריכים לדעת איך בדיוק? ומה הם כתבו בחיפוש? כמה נכנסו לאתר, פילוח על פי כל מילה. ככה תדעו באלו מילים המיקום שלכם בגוגל משמעותי באמת וכמו במקור התנועה מה כדאי לשנות ולמטב, לראות את הפוטנציאל הקיים בצורה ברורה באמת.

זמן שהייה בכל דף

כתבתם מאמר? מעולה, כמה זמן לקוחות הקדישו כדי לקרוא אותו ואם בכלל? לפי משך הזמן הממוצע שאנשים שוהים בדף אתם יכולים לראות האם הם אהבו את הדף או לא. כמו כן, תוכלו לראות זאת לגבי דף הנחיתה שלכם וכמובן גם לגבי דף הבית. נתון זה קריטי לשיפור התוכן ובדיקת איכות האתר בעיני הגולשים.

מהם הדפים המובילים

הדפים המובילים שלכם באתר הם הדפים שאנשים הכי אוהבים, אלו הכותרות שכתבתם שאנשים התעניינו בהם הכי הרבה ורצו לקרוא, כאשר אתם נכנסים לראות מה הדף מוביל ובהתאם לראות כמה זמן שהו בו, תוכלו לראות אם הכותרת המושכת אכן הצדיקה את עצמה ביחס לתוכן המאמר, או שהלקוחות רק אהבו את הכותרת, קראו ועזבו.

כמו כן תוכלו לגלות כמה אנשים מוצאים את מה שהם חיפשו באתר שלכם וכמה לא.

לפרטים נוספים התקשרו אלינו ונשמח לבצע עבורכם ווב אנליטיקס מקצועי
ולשפר לכם את הדרוג ויחס ההמרה באופן משמעותי!

חיוג מהיר