צור קשר

צור קשר

שיפור יחסי המרה

שיפור יחסי המרה

קיבלתם אלף כניסות ביום לאתר אבל אחוז  הפונים קטן מאוד? חברת seoup.co.il מומחים בשיפור יחסי המרה, עם המומחים שלנו תזניקו את אחוזי ההמרה משמעותית ותיהנו מהגדלת הכנסה משמעותית!

איך התוכן שלכם נראה?

הרבה מאוד פעמים לקוחות נכנסים לאתר אך האתר בנוי בצורה מסורבלת, מספר הטלפון אינו נגיש ובולט מיד ליצירת התקשרות, האתר בנוי בצורה של עץ עם ענפים הנראים אינסופיים כך שלוקח ללקוחות זמן רב לעבור בין הדף הראשון שהם הגיעו אליו ועד לרכישה בפועל, וכן עוד פרמטרים רבים שבהם נמדד חווית הגולש באתר.

seoup.co.il לחוויית גלישה מושלמת ללקוחות!

המטרה שלנו בחברה היא קודם כל לוודא שהאתר שלכם ינצל עד תום את הפוטנציאל של לקוחותיכם באינטרנט. לא לפספס אף לקוח, לגרום לכל לקוח שמתעניין ומסתקרן ליצור קשר ולהאמין שהוא הגיע למקום הנכון, הלקוח ירצה להתקשר רק כאשר גורמים לו להתמצא באתר בקלות ולמצוא את כל מה שהוא מתעניין בו באתר בקלות.

פיתוח יחסי ההמרה באתר האינטרנט שלך

עיצוב האתר – לא פחות חשוב!

אנשים רבים חושבים שעיצוב אתר זה עניין שולי, שלא באמת חשוב לבנות אתר מעוצב ושהעיקר הוא שהלקוחות יכנסו. אך למעשה המצב ממש לא כך, אנחנו בחברת seoup.co.il מאמינים שאתר שלא נראה טוב פוגע בצורה אנושה בתוצאות הקידום, רק אתר שנראה מעוצב ומרשים מצליח לגרום ללקוחות תחושת אמון במסרים של החברה. תחשבו על עיצוב האתר כעיצוב חלון הראווה והחנות, לא מספיק שהחנות תראה יפה ולא מספיק שחלון הראווה יהיה יפה. רק שילוב מושלם של שני הפרמטרים הקריטיים הללו יגרום לכל הלקוחות שעוברים ליד החנות ובתוך החנות להיכנס פנימה. אנחנו ב seoup.co.il נעשה הכל כדי להניע שיפור יחסי המרה באתרכם. רק כך אתם תיהנו מהפירות של הקידום כבר מהתקופה הקצרה, בכניסות הראשוניות של הלקוחות הראשונים, מבלי לחכות לאלפים שיכנסו מידי חודש.

ניתוח תוצאות מביא תוצאות!

הידעתם? באתר שלכם קיים מאגר מידע מטורף שניתן וחשוב מאוד לנצל, מידע על גילאי הנכנסים לאתר, גיל, אזור מגורים, תחומי עניין והזרימה שלהם בתוך דפי האתר, וכמובן גם מקור התנועה לאתר. רק כשעושים ניתוח תוצאות בצורה חכמה מצליחם לשפר את יחסי ההמרה בצורה משמעותית. המומחים של seoup.co.il מבצעים ניתוח תוצאות לאורך כל התהליך וימקסמו את בסיס הנתונים הקיים על מנת להצליח להגיע לעוד לקוח ולגרום לעוד לקוח להתקשר.

seoup.co.il הופכים את האינטרנט בשבילכם, מביאים לכם תוצאות!

חיוג מהיר