צור קשר

צור קשר

קידום אתרים ממומן

זקוק לפניות כאן ועכשיו? רוצה להעלות מבצע חדש לזמן מוגבל? קמפיין ממומן זה הבחירה הנכונה עבורך.

SEO Up – המומחים לקידום ממומן בגוגל- תוצאות מידיות!

ברירת המחדל של הציבור הישראלי הוא להתחיל כל חיפוש אחר מוצר או כל הזמנה של שירות באינטרנט, וראשיתו, גוגל. אחד הדברים החשובים ביותר שאנחנו רוצים לעשות הוא למקם את האתר של בית העסק שלנו במקום גבוה בגוגל על  מנת שכל מי שיחפש ויסתקרן לגבי מילת מפתח מסוימת האתר שלנו יעלה לו בין הראשונים וכך נוכל לגייס לקוחות חדשים. לצורך כך אפשר לבצע קמפיין אורגני,

 אך קידום אתרים אורגני או ממומן בצורה נכונה לוקח הרבה זמן, לעיתים כמה חודשים וכאשר חברה רוצה להתחיל לגייס לקוחות חדשים אין לה את הזמן או את האפשרות להמתין כל כך הרבה זמן לקבלת הלידים הראשונים מהאינטרנט, את הפניות הראשונות מהאינטרנט. לכן, גוגל המציאה את גוגל PPC שזה אומר שלמו על כל קליק שלקוחות הקליקו על המודעה שלכם, קרי, אתם משלמים רק על מה שאתם מקבלים, לא על הבטחות ולא על חשיפה, אתם משלמים רק על לקוחות שנכנסו לגוגל, ערכו חיפוש מצאו את המודעה שלכם והקליקו עליה וכך הגיעו אליכם.

איך מתחילים בקמפיין ממומן?

ראשית חשוב לדעת שקמפיין ממומן עולה כסף רב, במידה ונרצה את אותה כמות כניסות שנקבל באותו המצב בקידום אתרים אורגני, קידום ממומן יכול לעלות פי חמישה. אך לקידום ממומן כמובן יתרון מובהק במיידיות התוצאות, שלעיתים ערכם רב מאוד.

בגלל עלות קמפיין ממוצע חשוב לבחור מומחה לקידום ממומן אשר ידע לנהל לכם את התקציב בצורה מקצועית בקידום ממומן ולהוזיל לכם עלויות בצורה משמעותית וכן להפנות אליכם למודעה רק פונים רלוונטיים.

רק כשתנהלו קמפיין בצורה חכמה תדעו שאתם מקבלים את מלוא התמורה לכסף שהשקעתם בגוגל ממומן.

לניהול קידום אתרים ממומן, קמפיין מקצועי ואמין של מומחה ומוסמך לקידום ממומן בגוגל, התקשרו אלינו עוד היום, אנחנו נערוך אבחון מקיף ומעמיק לצרכים שלכם, נבחן היטב מה האופן הנכון להשקעה בגוגל ממומן, אלו מילות מפתח יביאו לכם פונים רלוונטיים באמת, כיצד לנסח את מודעות הקמפיין בצורה יעילה שתמיר ותוזיל עלויות ועוד…

אז למה אתם מחכים?
התקשרו עכשיו ותתחילו ליהנות מפניות חדשות!

חיוג מהיר