אודות

אודות

Seoup.co.il, קידום אתרים  לא מבטיחים הבטחות, מגיעים לתוצאות!

חברתנו עוסקת מזה עשור בשירותי קידום אתרים למגוון רחב של לקוחות: חברות גדולות, עסקים קטנים ויזמים בתחילת דרכם.

לקוחות רבים התחילו איתנו עם כמות לקוחות זעומה ובזכות הקידום אתרים האגרסיבי והמסחרר שלנו הצליחו להגדיל בתוך תקופה של מספר חודשים את כמות הלקוחות שלהם בעשרות אחוזים ולאחר תקופה במאות ואף אלפי אחוזים.

בשורה התחתונה, השירות שאנחנו נותנים ללקוחות שלנו שווה ללקוחות שלנו הרבה מאוד כסף. לקוח שמבין עד כמה הכנסנו לו עבודה ומרגיש את גרף הגדילה והצמיחה שלו עולה בכל יום לא יכול שלא להודות ולהרגיש תחושת ניצחון בבחירה חכמה בשיטת הקידום שלנו.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

טכנולוגיה מסחררת!

אם אתם שואלים את עצמכם מה גורם לנו להצליח כל כך הרבה ביחס לאחרים, דעו שאחד הגורמים המשמעותיים להצלחה העוצמתית של הלקוחות שלנו ולהשגת תוצאות חסרות תקדים הוא התשתית הטכנולוגית העוטפת כל לקוח שלנו. לקוחותינו נהנים משירותי קידום אתרים אורגני המבוסס על תשתית טכנולוגית ייחודית, רשת זינוק הגורמת לכל לקוח שלנו לראות תוצאות מהירות ולהשאיר למתחרים שלו אבק.

צעירים ברוח ובמחשבה עם ניסיון של למעלה מעשור!

אנחנו מגיעים לכל תהליך קידום אתרים אורגני עם ניסיון של למעלה מעשור, אך יחד עם זאת אנחנו לא מביאים עמנו הנחות יסוד מטעות וקבעון מחשבתי, אנחנו תמיד פתוחים לחשיבה יצירתית, עורכים ניסויים במעבדת הקידום שלנו ובודקים היטב שיטות חדשות וצופים מראש שינויים עתידים בגוגל. כך שהניסיון שלנו מקנה ללקוחות שלנו את שני היתרונות: ניסיון רב ומוכח בשטח יחד עם חשיבה יצירתית מפותחת ונועזת. כך מגיעים לתוצאות חזקות!

לא שואפים לפחות ממספר 1!

ישנן חברות קידום שיפצחו בריקודים אחרי שעמדו בחוזה והגיעו לדף ראשון עבור הלקוחות. בחברתנו אין פשרות, אנחנו לא מאמינים במקום שני. בשבילנו המטרה היחידה שאנחנו רואים מול העיניים היא המקום הראשון. בשבילנו פחות מזה היא פשוט תוצאה לא מספקת.

יחס אישי!

בשבלנו אתם לעולם לא תהיו מספר. בחברתנו ישנן מספר לקוחות מצומצם אנחנו לא מעוניינים לקדם עשרות ומאות לקוחות ולמשוך את כולם באף לעמידה בחוזה. אנחנו רוצים לתת ערך אמתי, לתת ללקוח עוד כסף בעובר ושב. זה קידום אתרים, זאת המטרה שלנו.

רוצים להצטרף למועדון הלקוחות המשגשגים שלנו? התקשרו ונשמח לצור אתכם קשר אישי!