צור קשר

צור קשר

מה זה SEM ? מה החשיבות של SEM

החשיבות של SEM

היבט חשוב של קידום אתרים הוא לבנות את האתר שלך כך שהוא יהיה קל להבנה עבור שני המשתמשים שלו, הרובוטים קרי, מנועי החיפוש, למרות שמנועי החיפוש הפכו מתוחכמים יותר, הם עדיין לא יכולים לראות ולהבין דף אינטרנט באותו אופן שבו אדם יכול. קידום אתרים מסייע למנועי החיפוש, "להבין" את הדף, וכיצד הוא עשוי להיות שימושי עבור הגולשים.

 

מאמר שני המתאר שימוש בגוגל סרץ' קונסול

טיעון נפוץ נגד SEO

לעתים קרובות אנו שומעים אמירות כגון, אף מהנדס תוכנה חכם ככל שיהיה לא יבנה אי פעם מנוע חיפוש שבוחן אתרי אינטרנט ועוקב אחר כללים או עקרונות כדי שיהיו מדורגים. תאר לעצמך שפרסמת באינטרנט תמונה של הכלב שלך. אדם יכול לתאר אותו כך, כלב שחור, בינוני, נראה כמו לברדור, משחק בפארק. מצד שני, מנוע החיפוש הטוב ביותר בעולם היה נאבק להבין את התמונה ולא היה מצליח אפילו להתקרב למקור. איך אתה גורם למנוע חיפוש להבין תמונה? למרבה המזל, SEO מאפשר למנהלי אתרים לספק נתונים כדי שהמנועים יכלו להשתמש בהם על מנת להבין את התוכן. למעשה, כתיבת התוכן במבנה תקין הוא חיוני לטובת ה – SEO. הבנת היכולות והמגבלות של מנועי החיפוש מאפשרת לך לבנות כראוי ולעצב את תוכן האינטרנט שלך בצורה כזו שמנועי החיפוש יכולים להבין. ללא SEO, אתר אינטרנט יכול להיות בלתי נראה מבחינת מנועי החיפוש.

מגבלות הטכנולוגיה של מנועי החיפוש

מנועי החיפוש העיקריים פועלים על אותן עקרונות. חיפוש אוטומטי וסריקה של האינטרנט, מעקב אחר קישורים, תוכן אינדקס במאגרי נתונים מסיביים. הם משיגים את זה באמצעות בינה מלאכותית מדהימה, אבל טכנולוגיית החיפוש המודרנית איננה כול יכול. קיימות מגבלות טכניות רבות הגורמות לבעיות משמעותיות הן בהכללה והן בדירוג. הנה השכיחות ביותר.

בעיות בסריקה ובהוספה לאינדקס