צור קשר

צור קשר

מהו קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש SEO, ולמה אתה חייב את זה?

הסיבות שאתה צריך קידום אתרים אורגני – קרא בעיון

קידום אתרים אורגני הוא תהליך שיווקי המתמקד בהעלאת דירוג בתוצאות מנוע החיפוש האורגניות שאינן בתשלום. התהליך הנ"ל כולל הן את האלמנטים הטכניים והיצירתיים הנדרשים כדי לשפר את הדירוגים, כלומר עידוד תנועה והגברת המודעות במנועי החיפוש. ישנם היבטים רבים לקידום אתרים, החל במראה האתר שלך, דרך קישורים לאתר שלך ומהאתר שלך לאחרים ועד לתמונות וסרטוני וידאו המאטים באופן משמעותי את זמן טעינת האתר.   מדריך זה נותן סקירה כללית על SEO מונחים וביטויים, מילות מפתח שיוצרים תנועה לאתר האינטרנט שלך, כדי להפוך את האתר שלך לידידותי למנועי חיפוש, בניית קישורים ושיווק הערך הייחודי של האתר שלך.

 

למה האתר שלי צריך SEO?

רוב התנועה באינטרנט מונעת על ידי מנועי החיפוש המסחריים הגדולים, גוגל ו- Yahoo, מעבר לכך יש שימוש ברשתות החברתיות וסוגים אחרים של תנועה כדי ליצור תנועה לאתר שלך, מנועי החיפוש הם השיטה העיקרית של ניווט עבור רוב משתמשי האינטרנט. הדבר נכון אם האתר שלך מספק תוכן, שירותים, מוצרים, מידע או כל דבר אחר. מנועי החיפוש ייחודיים בכך שהם מספקים תנועה ממוקדת לאנשים המחפשים את מה שאתה מציע. אם מנועי החיפוש אינם יכולים למצוא את האתר שלך, או להוסיף את התוכן שלך למסדי הנתונים שלהם, אתה מפסיד הזדמנויות מדהימות לייצר תנועה לאתר שלך.

שאילתות חיפוש

מילות החיפוש שהגולשים מקלידים בתיבת החיפוש נושאים ערך יוצא דופן. הניסיון הראה שתנועת גולשים ממנוע החיפוש יכולה לשנות ולגרום להצלחת הארגון. תנועה ממוקדת לאתר יכולה לספק פרסום, הכנסות וחשיפה, כמו כל ערוץ שיווק אחר.

מה הבעיה באתר שלי?

מנועי החיפוש הם חכמים, אבל הם עדיין זקוקים לעזרה. המנועים העיקריים פועלים תמיד לשיפור הטכנולוגיה שלהם כדי לסרוק את הרשת בצורה מעמיקה יותר ולספק תוצאות טובות יותר למשתמשים. עם זאת, יש גבול לאופן שבו מנועי החיפוש יכולים לפעול, הם עדיין לא ניחנו באינטליגנציה. בעוד שתהליך קידום אתרים נכון יכול לקשר את אלפי המבקרים ואת תשומת הלב המוגברת, מהלכים לא נכונים יכול להפיל את דירוג האתר שלך בתוצאות החיפוש. בנוסף להפיכת התוכן לזמין למנועי החיפוש, קידום אתרים מסייע גם להגביר את הדירוגים כך שתוכן יוצב במקום שבו המחפשים ימצאו אותו בקלות רבה יותר. האינטרנט הופך להיות תחרותי יותר ויותר, וחברה לקידום אתרים המבצעת SEO יהיה יתרון בהחלטה על המבקרים והלקוחות.

האם אני יכול לעשות SEO עבור עצמי?

עולם קידום האתרים הינו עולם מורכב, אך רוב האנשים י