צור קשר

צור קשר

מה למעשה עושה חברה לקידום אתרים?

כאשר התחלתי לקדם אתרים הרבה אנשים היו חוקרים ושואלים מה אני עושה בפועל. אבל היום כשאני אומר לאנשים שאני מומחה לשיווק תוכן, ממשיכים לשאול אותי, אז מה אתה באמת עושה?" אל תבינו אותי לא נכון, אני אוהב את העבודה שלי, אבל זה כבר מציק כאשר רוב האנשים שאני מדבר איתם אין להם מושג מה זה SEO או מה עושה חברה לקידום אתרים. ואז מתחילות השאלות:

אז אתה פשוט כתוב בלוגים כל היום?

מגניב, אתה פשוט משחק במחשב כל היום.

איך אפשר להרוויח מזה כסף?

ואלה שמבינים קצת בקידום אתרים אינם טובים יותר, אהה ,אז אתה מפיץ דואר זבל.

מצד שני עדיף כך, אם אנשים ידעו איך לעשות SEO, אני כנראה אהיה מחוסר עבודה.

קידום אתרים מקצועי בגוגל

מה למעשה עושה חברת SEO

אחת הסיבות שאנשים משייכים תגובות שליליות לקידום אתרים היא הפצת דואר זבל. הסיבה לכך שבתחילת דרכה של תעשיית ה- SEO, זה מה שנעשה בפועל על מנת להרוויח כסף מהיר. ובעוד יש או לפחות היה הרבה כסף במודל העסקי הזה. אבל זו איננה הדרך שאתה צריך לעשות דברים כי אתה תיפול מייד. חברת קידום אתרים טובה תתייחס לאתר שלך כאל האתר שלה. מה זה אומר, תהליך המחשבה של איך אני יכול להשתמש בכסף שאתה משלם לייצר תנועה והמרות ביעילות ככל האפשר? בדרך כלל לפני שאני כותב מאמר תוכן או מוסיף קישור, אני מפרק את האתר לגורמים ומסתכל עליו מכל זווית כדי לקבוע את האסטרטגיה הטובה ביותר האפשרית. אני מתחיל בניתוח מבנה אתר. בעוד גוגל ושאר מנועי החיפוש הגדולים מדגישים שהם רוצים שתעצב את האתר שלך עבור משתמשים במקום למנועי החיפוש, הוא צריך להיות בנוי ומעוצב כראוי עבור מנועי החיפוש ולקורא אם אתה רוצה שהגולשים יחזרו אלייך.

Robots.txt

זהו הקובץ המשמש למניעת סריקת מנועי חיפוש מסריקת דפים באינדקס ובאתר ויצירתם לאינדקס של דפים באתר שלך, שאותם ברצונך להסתיר מהתצוגה הציבורית. שגיאות באתר, אלה שולחים אותות למנועי חיפוש שהאתר שלך אינו מהימן ולכן לא ראוי להיות נקודת רישום איכותית. שגיאות נפוצות כוללות שגיאות 4XX, תוכן דף כפול, תגי כותרת כפולים, תגי כותרת חסרים וסורקים שנחסמו על ידי Robots.txt.

מצב אינדקס

דפים שנוספו לאינדקס נמצאו על ידי סורקי החיפוש כמו העכבישים של Google ונראה שיש להם מספיק איכות עבור מונחי חיפוש רלוונטיים. דפים שנוספו לאינדקס יופיעו בתוצאות החיפוש ויכולים להוביל לתנועה אורגנית אל האתר שלך.

Sitemap

מפת האתר ה- XML שלך היא רשימה של כל הדפים באתר שאתה רוצה שמנוע החיפוש יוסיף לאינדקס לא להתבלבל עם robots.txt שאומר למנוע חיפוש אילו דפים לא להוסיף לאינדקס.

מהירות דף

חוויית המשתמש חשובה למנועי החיפוש, הם יודעים שהגולשים חסרי סבלנות. וזו הסיבה מדוע מהירות האתר הינה גורם חשוב לדירוג האתר שלך.

Meta

תגי כותרת כפולים, תיאורי meta ותוכן אתר יכולים להשפיע לרעה על דירוג מנוע החיפוש של האתר שלך ועל שיעור הקליקים. הבטחת אלמנטים meta שלך אופטימיזציה יהיה טוב יותר הסיכויים שלך להימצא על SERPs.

לאחר כל ההסברים הטכניים אני מקווה שהבנת מה החשיבות ותוכל לעקוב אחר הביצועים של האתר והחברה לקידום אתרים.

ניתוח תוכן

זהו בעצם תחום המומחיות שלי,  על ידי בדיקת התוכן שכבר יש לך באתר שלך, ניתן לאבחן מספר נושאים הקשורים בתוכן בעל דירוג גרוע, בעיות תוכן כפולות, דפים חסרים ועוד. בסופו של דבר, תוכן האתר שלך הוא הדבר החשוב ביותר שאתה יכול לעשות זה מה שימשוך מבקרים ויהפוך תנועה להמרה. לאחר ניתוח האתר וקבלת מושג על התוכן שכבר יש לך, מחליטה החברה לקידום אתרים על בניית התוכניות עבור האתר שלך.

צור קשר
חיוג מהיר
דילוג לתוכן