צור קשר

צור קשר

כלים חינמיים לשפר את דרוג קידום האתרים

האם תהית אי פעם איך לגרום לאתר שלך לעלות אל הדף הראשון של תוצאות החיפוש? כמובן, כל עסק קטן רוצה שימצאו אותו באינטרנט, אבל זו לא משימה קלה. התנועה לאתר אינה משאלה המתגשמת בעקבות המנטרה של החלומות שלך. אתה יכול ליצור אתר אינטרנט מדהים, אבל אם אתה לא תנצל את היכולות של מנועי החיפוש קידום אתרים SEO, האתר שלך באינטרנט יישאר שומם ובלתי נודע.

ובכן למי שלא יודע מה זה SEO? זוהי טכניקה לשיפור החשיפה של האתר שלך כדי שהוא יופיע בתוצאות החיפוש. טכניקה זו עושה שימוש בביצוע שינויים באתר שלך מבחינה טכנית, ומבחינה חזותית ועוד כמה טריקים שאולי אפרט בהמשך. אתה יכול להגדיל באופן אורגני את התנועה לאתרך על ידי Google, כך שהאתר שלך יופיע כאשר אנשים יחפשו מילות מפתח מסוימות. כדי לסייע להגביר את הדירוגים שלך מבלי להתקשר למנהל האתר, הנה שישה סדרי המשנה בתחום קידום אתרים SEO כלים עבור בעל עסק.

שירותי קידום אתרים גוגל

Google Trends

מי לא מכיר, Google Trends הוא כלי מילות המפתח. תוכל לראות כיצד שאילתות החיפוש משתנות עם הזמן, כאשר אנשים מחפשים את מילת המפתח שלך ומשווים מילים או ביטויים שונים כדי לראות איזו מהן היא הטובה ביותר. נניח שאתה מפעיל חנות מקוונת לתיקים ואתה רוצה להגביר את המכירות של תיקי בית ספר. כאשר אנשים מחפשים תיק בגוגל, האם הם מחפשים תיק בית ספר, או פשוט תיק? השווה בין השניים באמצעות Google Trends. אנשים מחפשים תיקי בית ספר בתדירות גבוהה יותר מאשר תיקים בתקופת יולי אוגוסט לפני החזרה לבית הספר. תוכל גם לעיין בפירוט על פי אזור המראה לך היכן מונחי החיפוש הפופולאריים ביותר. עם הידע הזה, אתה יכול להשתמש בביטוי תיק בית ספר באתר האינטרנט שלך ובבלוג כדי להגדיל את התנועה.

BROWSEO

כלי המראה כיצד מנועי החיפוש רואים את האתר שלך. זה מפשט את האתר שלך לרמה בסיסית, ללא גופנים, כותרות או תמונות מפוארת, ומציג מידע רלוונטי בלבד לטובת קידום אתרים SEO. על ידי בחינת האתר שלך בדרך זו, אתה יכול לראות מה דרוש שיפור. כל שעליך לעשות הוא להזין את כתובת האתר שלך לתוך האתר, ללא צורך הורדות נוספות.

 GTmetrix

כמה מהר האתר שלך נטען? האם יש דף או שניים באתר שלך שלוקח להם יותר מדי זמן להיטען? מהירות דף איטית יכולה לפגוע בדירוג SEO. למהירות האתר חשיבות רבה בחוויות הגלישה ולכן האלגוריתם של גוגל מייחס לזה חשיבות במנועי החיפוש, כדאי לבדוק את המהירות של האתר שלך באמצעות GTmetrix. כל שעליך לעשות הוא להזין את כתובת האתר שלך ואתה תקבל ציון למהירות הדף ורשימה של אפשרויות לשיפור. לדוגמה, תכן ויומלץ בפנייך לשנות את גודל התמונות כדי לשפר את זמן הטעינה.

בודק דירוג

הו מיקום האתר שלך בדירוג אתר תוצאות מנועי החיפוש? גלה עם בודק הדירוג. כלי זה יראה לך היכן האתר שלך מופיע ונותן לך טיפים לשיפור. תוכל להתקין לחצן בסרגל הכלים שלך כדי שתהיה לך גישה קלה למידע זה בכל עת שתרצה. עם הכלי הזה אתה יכול לפקוח עין על איפה אתה עומד.

מבחן עיצוב

כיצד נראה האתר שלך בטלפון החכם? מנועי החיפוש נותנים יחס מועדף לאתרים המותאמים לכל המכשירים, לא משנה הגודל שלהם. כדי לוודא שהאתר שלך מתאים לכל המכשירים, השתמש בעיצוב אתר מותאם. עיצוב זה מתאים לכל מכשיר, לכן אינך צריך ליצור מספר אתרים.

צור קשר
חיוג מהיר
דילוג לתוכן