צור קשר

צור קשר

כלים חינמיים לשפר את דרוג קידום האתרים

האם תהית אי פעם איך לגרום לאתר שלך לעלות אל הדף הראשון של תוצאות החיפוש? כמובן, כל עסק קטן רוצה שימצאו אותו באינטרנט, אבל זו לא משימה קלה. התנועה לאתר אינה משאלה המתגשמת בעקבות המנטרה של החלומות שלך. אתה יכול ליצור אתר אינטרנט מדהים, אבל אם אתה לא תנצל את היכולות של מנועי החיפוש קידום אתרים SEO, האתר שלך באינטרנט יישאר שומם ובלתי נודע.

ובכן למי שלא יודע מה זה SEO? זוהי טכניקה לשיפור החשיפה של האתר שלך כדי שהוא יופיע בתוצאות החיפוש. טכניקה זו עושה שימוש בביצוע שינויים באתר שלך מבחינה טכנית, ומבחינה חזותית ועוד כמה טריקים שאולי אפרט בהמשך. אתה יכול להגדיל באופן אורגני את התנועה לאתרך על ידי Google, כך שהאתר שלך יופיע כאשר אנשים יחפשו מילות מפתח מסוימות. כדי לסייע להגביר את הדירוגים שלך מבלי להתקשר למנהל האתר, הנה שישה סדרי המשנה בתחום קידום אתרים SEO כלים עבור בעל עסק.

שירותי קידום אתרים גוגל

Google Trends

מי לא מכיר, Google Trends הוא כלי מילות המפתח. תוכל לראות כיצד שאילתות החיפוש משתנות עם הזמן, כאשר אנשים מחפשים את מילת המפתח שלך ומשווים מילים או ביטויים שונים כדי לראות איזו מהן היא הטובה ביותר. נניח שאתה מפעיל חנות מקוונת לתיקים ואתה רוצה להגביר את המכירות של תיקי בית ספר. כאשר אנשים מחפשים תיק בגוגל, האם הם מחפשים תיק בית ספר, או פשוט תיק? השווה בין השניים באמצעות Google Trends. אנשים מחפשים תיקי בית ספר בתדירות גבוהה יותר מאשר תיקים בתקופת יולי אוגוסט לפני החזרה לבית הספר. תוכל גם לעיין בפירוט על פי אזור המראה לך היכן מונחי החיפוש הפופולאריים ביותר. עם הידע הזה, אתה יכול להשתמש בביטוי תיק בית ספר באתר האינטרנט שלך ובבלוג כדי להגדיל את התנועה.

BROWSEO

כלי המראה כיצד מנועי החיפוש רואים את האתר שלך. זה מפשט את האתר שלך ל