צור קשר

צור קשר

שימוש בוידיאו לקידום אתרים לייצר תנועה

וידאו הוא אחד הכלים הנפוצים ביצירה של תוכן מקוון. אם אתה רוצה להשפיע, לעניין ולמשוך את תשומת לב הממוקדת של הגולשים, וידאו הוא הכלי הטוב ביותר. תוכן מקוון מיוצר כדי להשיג את המטרה כחלק מתהליך קידום אתרים. כמובן, שאם אף אחד לא יכול למצוא את סרטון הוידיאו שלך, הסרטון בוודאי לא ישפיע או יסב את תשומת הלב של מישהו. בניגוד לטקסט בדפי אינטרנט או פוסטים בבלוג, מנוע החיפוש של גוגל אינו יכול לזחול או לאנדקס, בכדי לקבוע את הנושא של הסרטון. כתוצאה מכך, אופטימיזציה למנועי חיפוש קידום אתרים חשוב במיוחד, גם עבור סרטוני וידאו. כדי לגלות כיצד למקסם את חשיפת הסרטון בתוצאות החיפוש, הכנתיו רשימת עצות לוידיאו הטובות ביותר.

 

וידיאו איכותי מגביר קידום אתרים בוודאות

לוידיאו באיכות גבוהה יש סיכוי טוב יותר לזכות בדירוג גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל וזאת על דעת מיטב המומחים בתחום, פירוש הדבר שהסרטון צריך להיות רלוונטי למילות המפתח שאתה מחפש בהן, וכן לעזור לקהל שלך, כפי שמאמר תוכן מסייע לקהל הגולשים שלך. סרטונים גרועים לא ידרגו על ידי Google משום שכמות הצפיות שלהם יהיה נמוך, זמן קצר באתר ושיעור יציאה גבוה מדף כניסה.

 

שיווק במנועי חיפוש, קידום ממומן וקידום אורגני בגוגל - SEOUP

ללכוד צופים במהירות האפשרית

וידיאו ערוך היטב, מעניין ומקצועי ילכוד את תשומת לבם של הצופים בשנייה הראשונה או לאחר שתיים לכל היותר. אם לא, רבים ינטשו. אם הצופים עוזבים את הסרטון שלך פעם אחר פעם, המאמץ שלך מבוזבז, מכיוון שהם לא