צור קשר

צור קשר

שימוש בוידיאו לקידום אתרים לייצר תנועה

וידאו הוא אחד הכלים הנפוצים ביצירה של תוכן מקוון. אם אתה רוצה להשפיע, לעניין ולמשוך את תשומת לב הממוקדת של הגולשים, וידאו הוא הכלי הטוב ביותר. תוכן מקוון מיוצר כדי להשיג את המטרה כחלק מתהליך קידום אתרים. כמובן, שאם אף אחד לא יכול למצוא את סרטון הוידיאו שלך, הסרטון בוודאי לא ישפיע או יסב את תשומת הלב של מישהו. בניגוד לטקסט בדפי אינטרנט או פוסטים בבלוג, מנוע החיפוש של גוגל אינו יכול לזחול או לאנדקס, בכדי לקבוע את הנושא של הסרטון. כתוצאה מכך, אופטימיזציה למנועי חיפוש קידום אתרים חשוב במיוחד, גם עבור סרטוני וידאו. כדי לגלות כיצד למקסם את חשיפת הסרטון בתוצאות החיפוש, הכנתיו רשימת עצות לוידיאו הטובות ביותר.

 

וידיאו איכותי מגביר קידום אתרים בוודאות

לוידיאו באיכות גבוהה יש סיכוי טוב יותר לזכות בדירוג גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל וזאת על דעת מיטב המומחים בתחום, פירוש הדבר שהסרטון צריך להיות רלוונטי למילות המפתח שאתה מחפש בהן, וכן לעזור לקהל שלך, כפי שמאמר תוכן מסייע לקהל הגולשים שלך. סרטונים גרועים לא ידרגו על ידי Google משום שכמות הצפיות שלהם יהיה נמוך, זמן קצר באתר ושיעור יציאה גבוה מדף כניסה.

 

שיווק במנועי חיפוש, קידום ממומן וקידום אורגני בגוגל - SEOUP

ללכוד צופים במהירות האפשרית

וידיאו ערוך היטב, מעניין ומקצועי ילכוד את תשומת לבם של הצופים בשנייה הראשונה או לאחר שתיים לכל היותר. אם לא, רבים ינטשו. אם הצופים עוזבים את הסרטון שלך פעם אחר פעם, המאמץ שלך מבוזבז, מכיוון שהם לא רואים את התוכן שיצרת עבורם. אפילו יותר גרוע, מנועי החיפוש מתחילים לדרג תוכן נמוך יותר כאשר הם רואים כי מספר משמעותי של הצופים לוחצים לצפות אבל מהר מאוד נוטשים. זה יפגע בקידום אתרים של הווידיאו שלך.

כיצד לבצע ביקורות מוצר SEO וידאו

במונחי SEO, וידאו באיכות גבוהה מציע ערך ברור לצופים, הוא מעסיק אותם באופן מלא, וגורם להם לשתף את הווידיאו במדיה החברתית, אך אין מדובר בהכרח על ערך הייצור. התוכן של הווידיאו הוא חשוב בכדי להבטיח לך לקבל תנועה. מנועי החיפוש רוצים לדרג סרטונים באיכות גבוהה שמערבים את הצופים, גם אם הם אינם מעולים.

פרסם וידאו ב- YouTube ובאתר שלך לקידום אתרים מרבי

ידוע לכול כי YouTube הוא האתר השני הפופולארי ביותר בעולם. בגלל מספר התנועה העצום שלו, מומחי קידום אתרים ממליצים לפרסם סרטונים ב- YouTube וגם להטמיע אותו באתר שלך או בבלוג שלך. אם אתה מפרסם סרטון ב- YouTube, כדאי גם לפרסם אותו באתר שלך. לאחר מכן עליך להוסיף קישור לדף שלך עם הסרטון בתיאור הדף YouTube שלו או באתר שיתוף וידאו אחר. זה יכול לעזור ליצור תנועת צופים מ- YouTube לאתר שלך, שם הם יהיו הרבה יותר קרובים להמרה שזוהי בעצם המטרה שלך. לסרטון וידאו המתארח ב- YouTube יש קהל פוטנציאלי גדול הרבה יותר, אשר בתורו יכול להפוך לתצוגות נוספות. מספר גדול של צפיות הוא לעתים קרובות סימן חיובי לאיכות הווידיאו, וזה יכול לעזור להגדיל את המיקום שלה על דפי תוצאות מנוע החיפוש. גורם דירוג במנועי חיפוש, כמו You tube הוא גבוהה מאוד, וללא ספק בעל סמכות גדולה יותר מהאתר שלך, הוא יכול לעזור לפרופיל הסרטון שלך בתוצאות החיפוש של Google.

לדעת בדיוק מה אתה רוצה שהווידיאו ישיג

עליך להגדיר ציפיות מציאותיות וקונקרטיות עבור מה ש- YouTube יכולה לעזור לך ואינה יכולה לעזור לך. למרות שהסרטון שלך יקבל צפיות נוספות ב- YouTube, ייתכן שהוא לא יניע המרות ולעומת זאת סרטון באתר שלך כן יעשה זאת. זו הסיבה שחשוב להגדיר מטרות ברורות לסרטון שלכם. אם המטרה שהצבת היא צפיות וכמה שיותר, YouTube הוא המקום הטבעי עבור הסרטון, אך אם המטרה שלך היא לעודד המרה – הרשמה, כדאי לך לפנות לפלטפורמת אירוח וידאו פרימיום המציעה גם כלי שיווק וניתוחי וידאו.

צור קשר
חיוג מהיר
דילוג לתוכן