צור קשר

צור קשר

שימוש בוידיאו לקידום אתרים – חלק שני

שימוש בוידיאו לקידום אתרים חלק שני

פרסם קדימונים באתרים אחרים

מומלץ גם להעלות את הסרטון באורך מלא לאתר האינטרנט שלך ולפרסם סרטוני קדימונים ב- YouTube ובאתרים חברתיים אחרים. צור סרטוני קידום מכירות קצרים לסרטונים שלך שמסתיימים בהזמנה לצפות בסרטון המלא באתר שלך. לאחר מכן העלה את סרטוני הקדימון שלך לאתרים כמו YouTube, Vimeo, Facebook ואחרים, וודא שתיאור הסרטונים האלה כולל קישור לדף הסרטון הראשי של האתר שלך.

 

פרסם כמה סרטונים באתר שלך

שימוש בשילוב של סרטונים המתארחים בעצמם שנמצאים בדומיין שלך ובפלטפורמות של צד שלישי כמו YouTube הוא אידיאלי. עם YouTube, אם אתה ממוקד נישה תחרותי, כמו DIY תיקון אוטומטי של קטעי וידאו. עם זאת, פרסום וידאו באתר שלך עוזר לך לקבל קישורים נכנסים וקרדיט חברתי, אשר יכול לשפר את הסמכות הכוללת שלך ואת הדירוגים. כלומר לפזר את הביצים במספר סלים ובעיקר לדאוג לאתר שלך.

 

חברת קידום אתרים בגוגל - שיווק במנועי חיפוש לתוצאות ברורות

פרסם תחילה באתר שלך, ורק אחר כך ב – YouTube

עדיף להפיץ וידאו באתר שלך תחילה, באמצעות שירות כגון Wistia או Vimeo, ולאחר מכן להוסיף אותו ל- YouTube אך רק מספר חודשים מאוחר יותר, כדי לקבל חשיפה נוספת, קידום אתרים, מבוסס שיווק בעיקרו של דבר, אתה רוצה שהאתר שלך ידורג מעל לגרסה של YouTube בתחילה, כדי לקבל את החשיפה ואת רשות הדומיין או הדף.

אופטימיזציה של כותרות וידאו, תיאורים ותגים עם מילות מפתח

כשזה מגיע לקידום אתרים, סרטוני וידאו צריכים קצת מאמץ נוסף. עם פרסומי הבלוג או דפי האתר, כל התוכן גלוי למנועי חיפוש, ואילו עם וידאו, אתה צריך למנף את הכותרת ואת התיאור, כי הסורקים של גוגל לא יכולים לפרש אינדקס של וידאו. מסיבה זו, חשוב מאוד לבצע אופטימיזציה של הכותרת, התיאור והמטא נתונים של הסרטון שלך באמצעות מילות מפתח רלוונטיות.

כותרות וידאו צריך להיות בנות לפחות חמש מילים

הכותרות של הסרטון שלך צריכות להיות לפחות חמש מילים ארוכות, כך שתוכל לכלול את מילות המפתח החשובות שלך מבלי להיראות כאילו אתה דוחס מילות מפתח. מומלץ גם לכלול מילות מפתח בשמות קובצי הסרטונים, שכן הם יכולים לסייע באופטימיזציה. לדוגמה, אם אתה רוצה לדרג את ביטוי מילת המפתח טיפים למודעת Facebook, תן שם לקובץ הווידיאו שלך בהתאם.

תיאורי וידאו צריך להיות לפחות 250 מילים

התיאורים שבהם אתה משתמש ב- YouTube ובאתרי שיתוף וידאו אחרים צריכים לכלול לפחות 250 מילים, ולכלול את מילת המפתח החשובה ביותר שלך שלוש או ארבע פעמים. שוב, הוספת מילת מפתח מספר פעמים לתיאור ארוך יותר עשויה להפחית את הנראות כאילו דחסת מילות מפתח. כמו כן, מומלץ לכלול את מילת המפתח שלך ב -25 המילים הראשונות של התיאור, כדי לתת לה יותר דגש.

בדוק סרטוני וידאו דומים כדי לקבל רעיונות

אתה צריך לראות מקרוב סרטוני וידאו שכבר מדורגים גבוה מאוד עבור מילות המפתח שלך. אם אתה רוצה לדרג את אוכל טבעוני ב- YouTube, תחילה עליך להעריך את הסרטונים המובילים בדירוג ב- YouTube עבור הביטוי הזה. כמה זמן אורך הסרטונים, מה הם כותבים במשותף ואיך נראים התיאורים שלהם? באופן דומה, עיין בסרטון המדורג ביותר ב- Google.com עבור מילות המפתח שלך. לאחר מכן שאל את עצמך, האם אתה חושב שהם גורמים למעורבות גבוהה יותר מאשר אחרים?

שקול את התחרות כשאתה מתייג סרטון YouTube

ייתכן שתרצה לכלול את שמו של ערוץ YouTube של המתחרים בתגים שלך לקבלת חשיפה נוספת, כך אתה תראה את הסרטון שלך מופיע בסרגל צדדי בעוד הווידיאו של המתחרה מוצג.

סרטון YouTube ארוך יותר עבור קידום אתרים

מומחי ידום אתרים מאמינים שהסרטונים הארוכים יותר ב- YouTube יכולים לקבל דירוג גבוה יותר במנועי החיפוש, באותו מידה שתוכן טקסט ארוך יותר, לעתים קרובות יותר מאשר ב- Google מאשר בחלקים קצרים יותר. אני רואה סרטונים ארוכים יותר בביצועי סרטונים קצרים יותר ב- YouTube ובחיפוש Google. לדוגמה, תוצאת החיפוש האורגני המובילה ב- YouTube עבור מילת המפתח וורדפרס נמשכת יותר משעתיים.

חיוג מהיר
דילוג לתוכן