צור קשר

צור קשר

שיווק בגוגל – אם לא תהיה מעודכן איך תהיה מצוין

העולם של היום מתקדם בצעדי ענק האינטרנט בגוגל בפרט, בכדי להצליח להתקדם באינטרנט אנחנו חייבים להיות מהירים ולא רק מהירות גלישה או מהירות עליית אתר או עמוד, אלה פשוט חייבים לפעול במהירות אחרת מישהו אחר יעקוף אותנו ונאלץ להישאר מאחור.

גוגל החליטה מלפני זמן רב שהיא רוצה לחדש ולשנות דברים ולכן מקדם אתרים טוב תמיד חייב להישאר מועדכן כי בכל רגע גוגל יכולה לשנות ולהחליף קריטריונים לקידום אתר ועם יעבוד המקדם בצורה מיושנת ללא להתעדכן הוא יכול לעשות תהליך הפוך מקידום ואפילו להזיק לאתר.

מקדמי אתרים בעבר היו מביאים אתרי זבל לא מעניינים לראש התוצאות, אתרים שהיו מכילים מעט תוכן וכמות גדולה של קישורים ולכן גוגל החליטה להילחם בתופעה זו והסביר למי שרוצה להיות ראשון שהוא צריך להיות אתר איכותי, מעניין, בעל תוכן עייני ורלוונטי לתחום העיסוק שיעזור לענות לשאלות הקורא, אתר מעוצב ומושך עין ועוד.

קידום אתרים - שיפור כמות הרכישות דרך האתר - חברת seoup

החידושים והעדכונים של גוגל הם אך ורק במטרה ליצור חווית משתמש גבוה אך מקדמי אתרים סובלים מהעדכונים והחידושים מכיוון שהם חייבים להתעדכן במהירות בפרמטרים החדשים וללמוד לעשות אותם על הצד הטוב ביותר במהירות הגבוה ביותר שאפשר.

האינטרנט והדברים שהוא מכיל משתנים במהירות על ראינו כבר לא מעט פעמים דברים הנמכרים ומצליחים שבאופן מסחרר שסוחפים אחריהם את כל העולם אך זמן קצר לאחר מכן הם פשוט נעלמים ואף אחד לא זוכר שהם בכלל היו קיימים ולכן חייבים להגיב לדברים המתרחשים באינטרנט במהירות הגבוה ביותר שניתן ולהתא