צור קשר

צור קשר

החשיבות של תקן ה w3c

העידן של ימינו הוא עידן טכנולוגי שבכל יום מתקדם יותר ויותר וחידושים טכנולוגיה נוספים בכל יום שעובר אך שום דבר עד כה לא הצליח להתעלות על האינטרנט ומנועי החיפוש וגוגל הפרט.

גוגל מחזיקה כיום בכמות ידע ומידע ללא סוף וכמות אתרים בלתי מוגבלת, כשלושה מיליארד אנשים מכל רחבי העולם משתמשים בגוגל וזה מכנה לה כח עוצמתי ביותר, אנשים רבים למדו שבאמצעות קידום אתרים seo ניתן לנצל את כוחה של גוגל בכדי להביא לקידום אינטרסים עצמיים ולהביא את האתר שלנו לעמוד הראשון במקום הראשון מה שיביא לכמות פניות גדולה בהרבה מההתחלה, כמות הלקוחות הפוטנציאלים החדשים תגדל וכמות הרווחים וההכנסות של העסק שלכם תעלה באופן בלתי מוגבל.

לא משנה עם אתם בונים אתר עסקי, אתר חנות או כל אתר אחר ישנה חשיבות גבוהה מאד לשימוש בתקן w3c אשר יכול להעלות משמעותית את הדירוג של האתר שלכם ולהביא אותו למקומות גבוהים יותר בתוצאות החיפוש, כמעט כל חברה מקצועית לבניית אתרים דואגת באופן ברור וחד משמעי על הקפדה בשימוש תקן ה w3c בבנייתו של כל אתר ואתר באשר הוא.

קידום אתרים שימוש ב google ads ובשאר כלי גוגל המתקדמים

תקן ה w3c הוא למעשה מה שמחזיק את האתר באופן תקני ומכנה לו את האפשרות להכיל תאימות למגוון דפדפנים ובפרט אלו אשר נמצאים במערכות ההפעלה בסמארטפונים.
לכן שימוש בתקן ה w3c יביא לסיכוי גבוה לתאימות לדפדפנים השונים.

כיום שוק הדפדפנים הוא שוק המלא על גדותיו וישנם כמות אדירה של דפדפנים שונים ומגוונים המתחרים על תואר הדפדפן הנפוץ ביותר.
בעבר הייתה האפשרות לבנות אתר שיתאים אך ורק לדפדפן אחד וה w3c נותן לגולשים אפשרות לבחור באיזה דפדפן הם מעדיפים להשתמש.

תקן ה w3c הוא תקן לא מסחרי שנוסד עוד ב1994 והוא בגדר המלצה בבניית אתרים בכדי לתרום לאתר ולשפר אותו וזו אינה חובה וייתן לבנות באופן חד משמעי אתרים ללא תקן ה w3c, תקן זה בסך הכל נותן לגולש אפשרות לבחירת דפדפן בעצמו וללא כל צל של ספק מעלה באופן משמעותי את חווית המשתמש.