צור קשר

צור קשר

הדרך הבטוחה להשיג תנועה רבה לאתרך

 

תתחיל בקידום אתרים אורגני ותמשיך לעבוד על קישורים איכותיים בנמרצות.

כאשר מדובר ביצירת תנועה לאתר שלך, אחת הטעויות הנפוצות יותר היא השקעת מאמץ יתר על לא כלום. כל הרעיון של יצירת נוכחות מקוונת יעילה, אחרי הכול, אתה מעוניין שיום אחד תתהפך המשוואה ושהגולשים ימצאו אותך לעתים קרובות יותר ובאופן אידיאלי מאשר אתה משקיע בניסיון למצוא אותם.

רשתות חברתיות, לדוגמה, יכולות להיות דרך מצוינת ליצור תנועה לאתר שלך. אבל הן אינם הכוח הדומיננטי ביותר בעולם הווירטואלי. באופן דומה, פרסום ברשתות חברתיות יכול להיות יעיל, אבל רק במשך הזמן שאתה מצליח לייצר מכירות. רוב הבלוגרים יודו בכך שאף כי הם משקיעים שעות רבות ברשתות החברתיות , את עיקר התנועה שלהם לאתר הם מקבלים בדרכים אחרות.

 

חשיבות ועדיפותו של מנוע החיפוש

רוב הבלוגרים מודים שהם נוהגים למקד את עיקר מאמצי המכירות שלהם במדיה חברתית, עם זאת, כאשר אתה בודק לעומק מניין הגיעה עיקר התנועה שלהם, לעתים קרובות תגלה שזה באמצעות Google. מסתבר שרוב הבלוגרים מפספסים את המקור הגדול ביותר שיוצר את התנועה לאתרם, וזה מנוע החיפוש.

אופטימיזציה למנועי חיפוש, או קידום אתרים אורגני יוצרים למעשה תנועה, הפוטנציאל שתיווצר תנועה משמעותית אך מבלי שתצטרך לעבוד קשה תמונה בתהליך זה. הסיכויים שמישהו יתקל בפוסט שלך מלפני שנה וישתף אותו עכשיו, הוא ממש לא סביר. ובכל זאת פוסטים בני שנה כל הזמן מוצאים את דרכם אל ראש הדף וממשיך ליצר תנועה משמעותית לאתרים שמבינים את ערכו האמיתי של תוכן איכותי.

המלצות

  1. התחל עם מילות מפתח רלוונטיות. אתה צריך הבנה טובה מה קהל היעד שלך מחפשים על מנת לספק להם את מה שהם מבקשים.בצע חיפוש באינטרנט עם מילות מפתח אלה כדי לראות מי נמצא בראש החיפוש באמצעות קידום אתרים אורגני.
  2. כתיבת מאמרים רציניים ובעלי נפח ולא מאמרים קיקיוניים. מתנהל שיח נרחב אודות חוסר הסבלנות של הגולשים, לטעמי לגולשים אין בעיה עם מאמר ארוך הבעיה שלהם הוא מאמר גרוע. והגרוע ביותר הוא מאמר ארוך וגרוע. אך אם המאמר איכותי, רציני ותורם ידע, הם ייהנו ממנו ואף ירצו עוד. אם כך מאמר בעל ערך, גם אם הוא ארוך, עם מילות מפתח ספציפיות יעלה לראש הדירוג של החיפוש וזה משמעותו של קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש.
  3. להקים רשת קישורים נכנסים מאתרים אחרים הפץ באמצעות דוא"ל אל בעלי אתרים רלוונטיים את התוכן שלך, שאל אותם אם זה מתאים לקהל שלהם, ואם כן, אל תהסס לשתף אותו. המפתח הוא לקבל את מה שיצרת מול האנשים הנכונים, בין אם זה באמצעות דוא"ל או מדיה חברתית.

מראה האתר הוא שלב ראשון, יצירת תוכן משמעותי זה הצעד השני והצעד השלישי הוא קישורים שהם כמו זרועות תמנון. קידום אתרים אורגני הו