צור קשר

צור קשר

כתיבה נכונה של תוכן האתר – כתיבה שיווקית ואינפורמטיבית

 

כתיבה נכונה – שיווקי ואינפורמטיבי

כיצד כותבים?

מאמרי תוכן, מטרתם לקדם אתרים ועל כן הם צריכים להיות כתובים היטב, מרתקים, ואינפורמטיביים. אתה צריך להציג בהם זווית חדשה של הנושא המדובר. ובכן תחילת המאמר צריכה לגרום לאנשים לרצות להמשיך ולקרוא אותו. המאמר שלך צריך להיות מעניין, קריא, בעל ערך מוסף, ושהקורא ימצא בו עניין.

מאמר כתוב היטב בעל תוכן מעניין ימשוך יותר גולשים, הווה אומר, שבעקבות המאמר קוראים רבים יבקרו באתרך. בכדי להפוך את המאמר שלך לאטרקטיבי יותר למשווקים, צור קישור המגדיל את הסבירות של מפרסמים המעוניינים להשתמש בדף שלך עבור הפרסומות שלהם. כך או כך מנוע החיפוש של גוגל נותן משקל רב לכותרת ולכותרות המשנה של המאמרים והבלוגים. לכן חיוני כי מילות המפתח יהיו גם בכותרת שהיא בעלת תפקיד חשוב בקידום אתרים אורגני. צור רשימה של מילות מפתח עבור המאמר שלך. חשוב כל כך עד כדי שתכלול אותן מספר פעמים במאמר.

 

המלצה למילות מפתח

מילות המפתח הן אלה אשר יוצרות את תהליך קידום אתרים בפועל. לכן, מומלץ מאוד לסדר את המאמר עם כותרות עבור הקוראים ועבור הדירוג של Google אם המאמר מחולק עם כותרות משנה, הקוראים יעריכו את זה יותר בכך שהם יוכלו לקרוא את המאמר על נקלה. כתזכורת חשובה, רוב האנשים גולשים באתרים רק קוראים ברפרוף את המידע. לכן כותרת משנה תלכוד את עיניהם והם צפויים להישאר בדף זמן ממושך יותר. מילות מפתח וביטויים מרכזיים הם מילים או ביטויים שאנשים  משתמשים כדי לחפש מידע אודות הנושא שאתה כותב עליו. לדוגמה, ביטוי מפתח במאמר אודות העברת דירה יכול להיות "שינוי מקום", "אריזה והעברה" או "העמסת משאית", ואילו מילות מפתח יכולת להיות "זז", "מעבר", " דירה" ועוד.

עכבישים

תחום קידום אתרים אורגני מושפע ממילות מפתח הנסרקות על ידי "עכבישים",  כך גם דפי אינטרנט ואתרים ומנותחים על ידי אותם " עכבישים" לבדיקת תוכן ואיכותו של התוכן. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי רישום מילות מפתח וביטויים מרכזיים כדי לקבוע את הנושא של דף, אבל הם סורקים בכדי לאתר כמה פעמים נעשה שימוש בכל מילת מפתח או ביטוי, ואילו סוגי קישורים נכנסים ויוצאים יש והאם הם רלוונטיים לאתרך.

חיוג מהיר
דילוג לתוכן