צור קשר

צור קשר

מה המרכיבים לקידום העסק שלך ?

 

איך לבחור מומחה בתחום העיצוב ?

מעצב אתרים הוא אחד מבעלי המקצוע אשר בלעדיהם לא ניתן ליצור אתר. אך עם זאת, כאשר מקדם האתרים שלך מודאג, יהי לך קושי רב להתמודד עם מעצב האתר שלך. אמנם, יש הרבה מעצבי אתרים, אך על פי רוב הם אינם בקיאים ברזי קידום אתרים אורגני , לעיתים תיתקלו בגאוני עיצוב, אשר מתמקדים רק בתחום הגראפי של האתר. הם אינם מתעניינים במיקומו של האתר ומבחינתם אין זה מעניין אם הדירוג טוב במנועי החיפוש או לא. מיותר לציין, כי במידה ותשכור מעצב שכזה, אל תצפה כי האתר שלך יהיה מדורג גבוהה במנועי החיפוש. אם תחליט לעשות SEO בעצמך, אז משתמע מכך כי ייתכן ולא אכפת לך ממראה אתר האינטרנט שלך, אך גם זה טעות עדיין יש בעיות עיצוב כפי שנראה בהמשך, אשר ישפיעו על הדירוג שלך באופן חמור. עיצוב האתר בניגוד לכללי ה – SEO לא יהיה ניתן לתקן.

 

בדיקת מעצב האתר לפני החלטה

אחד המבחנים המהותיים האם מעצב אתרים מבין ויודע לשלב את כללי ה – SEO בעיצוב האתר היא לבחון עבודות אחרות שלו. מה הוא עשה באופן מקצועי, בנושא העיצוב ובמיוחד בתחום ה- SEO. אם באתרים שהוא בנה אין טעויות בוטות של ​​SEO, המשמעות שמדובר בבעל מקצוע השווה את העסקתו. בכל מקרה, אחרי שאתה מסתכל על אתרים שהוא בנה, כדאי לשאול את המעצב האם הוא אחראי ל – SEO באתרים, מאחר במקרים מסוימים זה יכול להיות הלקוח עצמו או חברה חיצונית שנשכרה כדי למטב את האתר ולכן האתר מדורג היטב.

שימוש רב בפלאש

מעצבים רבים עדיין מאמינים כי פלאש יותר חשוב מהמצאת החשמל, באירוניה כמובן. בעוד פלאש יכול להיות מאוד אמנותי ולהפוך את האתר ליפה ומושך אבל אליה וקוץ בה, זמן טעינת האתר הוא נצח במושגים של קידום אתרים אורגני, גוגל מיד מוריד דירוג לאתר שנטען זמן רב, שלא לדבר על הגולשים חסרי הסבלנות שמיד יעברו לאתר הבא. לעומת זאת אתרי HTML פשוטים מדורגים טוב יותר במנועי החיפוש. אנו ממליצים על אופטימיזציה של אתרי פלאש, ואם השימוש ב- Flash הוא חובה, אז גרסת HTML של אותו דף היא יותר מאשר חובה.

חוסר בקישורים פנימיים

קישורים פנימיים הם קישורים נכנסים והם חשובים מאוד בתחום קידום אתרים. כמובן, זה לא אומר שכל הטקסט בדף חייב להיות מקושר לכל הדפים האחרים באתר, אך מומלץ לשלב מספר קישורים פנימיים בכל דף. חבל להחמיץ הזדמנויות.

תמונות  עדיפות על פני טקסט

זוהי טעות נפוצה נוספת להשתמש בעיצובים רבים. טקסט עוגן הוא חיוני מבחינת ה- SEO וכאשר הקישורים שלך חסרי טקסט עוגן, זה לא טוב. נכון, במקרים רבים נכון יותר להשתמש בתמונה מאשר בטקסט, מכיוון שבטקסט לעולם לא תוכל להיות בטוח שהוא יוצג כראוי במסך המשתמש, אך מכיוון שהיא משפיעה על דירוג האתר שלך, אתה צריך להעדיף שימושיות על פני יופי.

אני מקווה כי המלצות אלה יעמדו לפנייך כאשר תחליט לשכור את שרותיה של חברה לקידום א