צור קשר

צור קשר

איך מקדמים אתר באמצעות הכלים של Google ?

בדיקת מהירות אתרים

Google page speed הינו כלי לקידום אתרים ללא עלות המאפשר לך לבדוק בנקל את זמן עלייתו של דף מסוים. כמו הגולשים כך גם מנוע החיפוש של גוגל לא אוהב אתרים

שנטענים לאט. וכדאי לבדוק,לעקוב ולבצע תיקונים בהתאם לצורך.

קידום אתר באמצעות הכלים של Google

סטטיסטיקות וניתוחים

בקרת חיפוש או כפי שהיא נקראת במקור Google Search Console, כלי חשוב לקידום אתרים אורגני, ללא עלות המאפשר לך לקבל מידע רב על אתרך ואודות הגולשים בו, מידע כמו כמות המבקרים באתר ובאמצעות איזה מנוע חיפוש או קישור הם הגיעו לאתר, האם מטלפונים חכמים או מחשבים ניידים, ומהם הדפים הנצפים ביותר. במידה והינך משתמש חדש בבקרת החיפוש, בראש ובראשונה עליך להוסיף ולאמת את האתר שלך. האימות של האתר שלך ב- Search Console היא הוכחה והצהרה בפני Google כי אתה אכן בעל אתר, מנהל אתר או משתמש מורשה. אמצעי בטיחותי זה ננקט מפני שמערכת הבקרה מספקת מידע רגיש על ביצועי האתר. וגוגל איננה מעוניינת להעביר מידע מסווג לגורם לא רלוונטי. בכל אופן הוספת אתר ל- Search Console הוא תהליך קצר. ראשית, היכנס ל- Search Console בחשבונך. הוסף את כתובת האתר וסמן את התיבה שמצוין לידה “הוסף נכס” והנה התקדמת צעד נוסף בתהליך קידום אתרים.

גוגל אנליטיקס או כפי שהוא נקרא במקור Google Analytics

כלי ללא עלות המאפשר קבלת מידע רב על האתר והתעבורה בו, העוזר בתחום קידום אתרים אורגני וקידום ממומן. גוגל לקחו ומיטבו את התוכנה ושיפרו אותה ברמה הויזואלית. הנה מספר פעולות שתוכל ליישם כתוצאה  מניתוח המידע שלך עםGoogle Analytics  על מנת לשפר את תוכן האתר ואת חוויית המשתמש של הגולשים. הדוחות הללו חשובים לניתור ושיפור תהליך קידום אתרים אורגני. ראשית מסך הכניסה הינו מודולארי ותוכל להתאימו על פי הצרכים שלך והנתונים החשובים לך יותר שתוכל לראותם מיד בכניסה. תוכל לבצע השוואה בין ערוצי הפרסום שלך, במו לינקים וכדומה. תוכל לקבל ניתוח גיאוגרפי ברמה עולמית או מקומית של המבקרים באתר. מרבית בעלי האתרים יודעים מהן מילות המפתח המתאימות לאתרם, אך כלי זה יכול לעזור ללכת צעד אחד קדימה ולגלות מה הגולשים חיפשו כאשר הם גלשו באתר שלך. תוכל לקבל נתון כמו מהו הדף הנצפה יותר באתרך ובאיזה דף הגולשים מתעכבים יותר זמן ולנסות ולשפר את הדפים האחרים בהתאם. האם חשבת ליצור אתר מקביל התואם לטלפונים חכמים? תוכל לקבל ניתוח של כמות המבקרים באמצעות המכשיר החכם שלהם ואם זה מצדיק הקמת אתר כזה.

מאמרים נוספים

צור קשר
חיוג מהיר
דילוג לתוכן