צור קשר

צור קשר

כלי לבדיקת תוכן משוכפל – זחלני חיפוש, מתכנן מילות מפתח

זחלני חיפוש \ מתכנן מילות מפתח \ תוכן משוכפל

הכלים הבאים יעזרו לך לשפר את היכולות שלך למטב ולשפר את התנהלותך ולהחליט האם כדאי לך ללכת למהלך של קידום אתרים מקצועי. כבר נגעתי במאמרים אחרים על חשיבות בחירת בעל המקצוע המתאים ומדוע

כן כדאי לעשות זאת באופן מקצועי ולא חובבני ובטח לא בכוחות עצמך. אך אם בכל זאת החלטת ללכת בדרך השנייה כלים אלה יתנו לך יתרון קל.

סוגי כלים שונים לבדיקת תוכן משוכפל בתחום קידום אתרים

בדיקת מיקומים

ברור ונהיר לכל כי אתר המדורג בראש רשימת החיפוש הוא אתר נצפה יותר ועל כן הסיכוי לייצר ממנו שיווק, מכירה או פרסום גדול יותר. לכן עלייך לעשות כל אשר ביכולתך לדחוף את האתר במעלה הדירוג בהתאם לכללי המשחק. גוגל מספקת תוכנה חינמית ששמה Free Monitor for Google.

בדיקת תוכן משוכפל

לעיתים מאמרים מועתקים מהאתר שלך ובמקרים אחרים, המאמר עבר שינויים קלים והתאמות, אבל התוצר הסופי הוא שלך ורק שלך. גניבת יצירה מכעיסה עד כדי מתסכלת, אך מאחר וגוגל מבינה את מהות הרעיון ואת חשיבותו ומצד שני מבחינתה היא מעוניינת במערכת נקייה, היא פיתחה כלי הנקרא Google alert, כל שעלייך לעשות הוא להיכנס לאתר לרשום קטע קצר מהמאמר לעדכן באילו סוגי אתרים לבצע חיפוש לציין תיבת מייל והמערכת כבר תעביר הודעה בהתאם לתוצאות. גוגל לא הגבילה את מספר החיפושים אחר ההעתקות.

זחלני חיפוש

זחלן חיפוש הוא בעצם תוכנת אינטרנט אשר דוגמת אתרים אופן שוטף לצורך הכנת מיפוי רשתי. גוגל פיתחה את ה Googlebot.

כלים לבדיקת קישורים

לעיתים אנו יכולים ליפול על קישורים פגומים או בעיתיים. Google Web Master Tools הינו עוד אחד מאוסף הכלים שגוגל פיתחה כדי לאפשר לך ניהול תקין של האתר אתת כמנהלת האתר באמצעות כלי זה תוכלי לקבל עדכונים אם מדובר בדפים שנפגעו ע”י תוכנה זדונית, ואם יש בעיה באתר ואפילו אם יש צורך לבצע עדכוני גרסה למערכת. כפי שהמערכת מנתרת בעיות היא גם יודעת לתת משובים חיובים כמו משוב על הגדלת התעבורה באתר. לכלי זה חשיבות רבה בקידום אתרים אורגני כי הוא מאפשר לך לזהות קישורים בעיתיים.

מתכנן מילות מפתח

לא תמיד אנו יודעים הכול, ובודאי איננו נמצאים במוחו של כל גולש, גוגל מספקת לנו כלי שנקרא Keyword Planner מטרתו לסייע לך בעלת האתר לנסות ולזהות מילות מפתח נוספות מעבר למה שכבר הצעת באמצעות היכולות שלו לחקר את הרשת ולזהות דפוסי חיפוש של גולשים אשר תוצאות החיפוש שלהם אכן מתאימות לאתרך.

מאמרים נוספים