צור קשר

צור קשר

קידום העסק שלכם באמצעות הרשתות החברתיות

איך מקדמים באמצעות רשתות חברתיות ?

טרם התקופה הוירטואלית מעגל החברים הסובב אותנו היו חברי ילדות מהשכונה, מבית הספר, מהחוגים לאחר מכן מהצבא אולי חברים של חברים אך הסיכוי שנער/ה יכירו

מישהו בן גילם או אפילו לא, אך ממחוזות רחוקים כמו אילת או קרית שמונה או אפילו מחוץ לגבולות המדינה שאף לאפס. אני כותב שורות אלה וחיוך נסוך על פני, במונחים של

שירותי קידום אתרים ברשתות חברתיות - חברת seo-google

ילדותי זה אפילו הזוי. אבל הינה אנחנו במאה ה – 21 ויש לנו כלים מדהימים ואינני בורח מהדברים השליליים אך לא בזה עסקינן אבל אם כבר אז כדאי לדעת לנצל אותם לטובתנו לקידום אתרים אורגני. סה”כ ישנם ארבע רשתות חברתיות מובילות ובהן נתמקד. טוויטר, אינסטגרם, פייסבוק, וגוגל פלוס. ודאי שישנן עוד אך נסתפק באלה בלבד.

שימוש בטוויטר ליצירת כניסות

קידום האתר שלך באמצעות טוויטר יפיק כניסות רבות אך הוא תלוי במספר משתנים: כמות העוקבים שלך, כמות הציוצים והחשוב מכל לא להציק לעוקבים בדחיפת המוצרים שלך. דאג לצייץ באופן קבוע אך לא מעיק, לאחר ניסיון של שבוע בצע בקרה וניתוח לפעילותך והתייעל בהתאם. החשוב מכל השתמש ב- hash tags(#) עבור ביטויי מפתח על מנת שהציוצים שלך יופיעו בתוצאות החיפוש של Twitter. השתדל לפרסם תמונות עם הציוץ, מסתבר שציוצים עם תמונות מושכים יותר את העין ומחזיקים יותר זמן. כתוב פרופיל מעניין ודאג לקישור לאתרך.

אינסטגרם

האינסטגרם הינו יישום חינמי לשיתוף קטעי וידאו ותמונות. על מנת לקדם אתרים נוכל לנצל כלי זה בקלות יחסית כאשר המטרה דומה להסבר אודות טוויטר. גם יישום זה ניתן להעביר לחברים ובאמצעותם לחבריהם מידי פעם ובאופן מבוקר ולא מעיק פוסט אודות האתר שלנו.

פייסבוק הרשת החברתית

אתר אינטרנט המשמש כרשת חברתית הגדולה ביותר היום. בתחילת הדרך אנשים פתחו דף פייסבוק ועם הזמן נפתחו דפים לעסקים וכך הפייסבוק הפך לזירת פרסום משמעותית. הדרך הפשוטה ביותר להשיג פרטי חברים היא פרסום הגרלה ושיתוף הפרסום הופך לויראלי וכך מופץ מאחד לשני. השתדל לא להפיץ תמונות משפחתיות בעמוד העסקי כדי לא להציק ללקוחות פוטנציאליים. כדאי שכל פרסום פוסט יהיה ציבורי בכדי לשתף ולחשוף כמה שיותר גולשים לאתר.

גוגל +

בגוגל+ אין לנו מניעה או הגבלת כתיבה. כמו בפייסבוק גם כאן אנו יכולים להחליט על מעגל השיתוף הקרובים אליי ביותר או גם אחרים.

כלים אלה הינם כלים חינמיים שעומדים לרשותנו וכפי שנהוג לומר נותנים לך תיקח מרביצים לך תברח אז אם נותנים אנחנו לוקחים.

מאמרים נוספים