צור קשר

צור קשר

הסרת קישורים מזיקים מהאתר

 

הסרת קישורים מזיקים מהאתר

אתרי אינטרנט שטעו ושכרו חברה שתייצר להם קישורים לטובת קידום אתרים עשו מעשה שטות. לקנות קישורים נכנסים זה מהלך רע לכל אתר אינטרנט ואתרים כאלה יכולים לאבד לחלוטין את כל הדירוגים שלהם. במאמר זה, נסקור מעבר למיטוב האתר ונסביר קצת יותר על קישורים נכנסים לא טובים עבור האתר שלך וכיצד להסיר אותם. למרות שרכישת קישורים רעים יכול לתת לך מענה בטווח הקצר, זה יחזור כמו בומרנג בסוף. אתה מסכן את עצמך בקבלת עונש מ Google. קישורים לא טבעיים מצביעים על כך שלאתרך אין את היכולת לקבל את דרוג האיכות או התוכן בכוחות עצמו כדי שיהיה מעניין דיו לקבל קישורים נכנסים משל עצמם.

 

כיצד לאתר קישורים נכנסים מזיקים

ההבדל העיקרי בין קישורים נכנסים טובים למזיקים הוא איכות האתר שהם מגיעים ממנו. לעיתים קל למצוא קישורים נכנסים מזיקים, ולפעמים אתה צריך לבדוק את האתר עצמו כדי לראות אם ולמה הקישור בעל השפעה שלילית על האתר שלך. קישורים מאתר אינטרנט מוגדר רק עבור קישורי SEO.אם אתר אינטרנט יש הרבה מאמרים חסרי קשר, רוב הסיכויים שהאתר מוגדר אך ורק לצורך קישור לאתרים אחרים.

קישורים עם מילות מפתח מותאמות

באופן כללי, ניתן להניח כי הקישורים הנכנסים ביותר לאתרים מקושרים באמצעות שם האתר. כמו טקסט הקישור. כתובת האתר עצמה משמשת לעתים קרובות כטקסט עוגן. אם יש מספר חריג בגודלו של אתרי אינטרנט המקושרים לאתר האינטרנט שלך באמצעות מילות מפתח מדויקות, כמו שנוטות לעשות חברות מפוקפקות שהזכרנו, זה חשוד.

קישורים גרועים המשכפלים טקסטים

בדרך כלל, באתרי האינטרנט שנועדו להגדיר את הקישורים הרעים יש תוכן פשוט לא הגיוני. מספר חברות משתמשות בטכניקת הכובע השחור ליצור אתרים לכל נושא, כדי לגרום לזה להיראות כאילו הקישורים הם של אתרי אינטרנט הקשורים. ברוב המקרים עדכון גוגל פנדה יפגע באתרים אלה בסופו של דבר, וכתוצאה מכך עוד קישור מזיק באיכות נמוכה עבור האתר שלך יוסר. תוכן כפול הוא סימן לאיכות נמוכה ברוב המקרים.

קישורים מרוסיה, בעוד הקהל המקומי שלך נמצא בישראל

האתרים המקושרים אליך צפויים להיות קשורים לעסק שלך ככל העולה על הדעת, תוכל להבין שקישור מאתר אינטרנט רוסי או גיאורגי (לצורך העניין) עבור אתר הייעוץ המקומי שלך בנתניה אינו נראה טבעי כלל. כמובן שיש יותר ויותר אינדיקציות מדויקות שהוא באיכות נמוכה.

כיצד להסיר קישורים מזיקים

עכשיו שיש לנו מושג כללי אודות הקישורים המזיקים וההבנה עד כמה הם פוגעים בקידום אתרים ואתה לא רוצה באתר האינטרנט שלך, בוא וניפטר מהם. באופן כללי, יש לנו מספר דרכים להשבית קישורים אלה כדי שלא יפגעו בדירוג שלך ב- Google. למצוא את פרטי הקשר של בעל האתר ולבקש ממנו להסיר את הקישור. אל תדרוש בבוטות מהאתר השני להסיר את הקישור, עשה את זה בנימוס. זה בדרך כלל עובד טוב יותר. עם זאת, סביר להניח שאתה גם תתמודד עם בעלי אתרים אשר מבקשים ממך לשלם עבור הסרת הקישור או כאלה שלא יענו בכלל. במקרים כאלה, אתה