צור קשר

צור קשר

כלי לבדיקת מהירות האתר

 

כלים לקידום אתרים מהירות האתר

מהירות ​​טעינת האתר חיונית ביותר לחוויית משתמש טובה ולקידום אתרים על מנת לדרג גבוה את האתר. היא אחד הגורמים שקובעים אם אתה מקבל דירוג טוב ב- Google. בעוד מהירות האתר אינה גורם הדירוג החשוב ביותר, חשיבותו הולכת וגוברת. מכיוון שמהירות טעינת האתר תלויה במספר גורמים, כמו מיקום גיאוגרפי, תשתית אינטרנט, חברת האחסון ועוד, מומלץ להשתמש במספר כלים, מלבד Google Page Speed, כמו למשל, Pingdom,  WebPageTestועוד. אם האתר שלך איטי, המשמעות שלהודעות חדשות ייקח זמן רב יותר להופיע בתוצאות החיפוש. מיטוב זה מה שיהפוך את האתר שלך למהיר יותר ולכן יכול להוביל אותו לקבל תנועה אורגנית עבור הודעות חדשות מהר יותר וכך גם דירוג טוב יותר. יתרה מזאת, אתר מהיר יספק חוויית משתמש הרבה יותר טוב מאשר אתר איטי. מחקרים מראים שוב ושוב כי בודדים קונים מאתרים איטיים. זה כשלעצמו צריך להיות סיבה מספקת כדי לוודא כי מהירות האתר שלך מספיק טובה כמו שהיא יכולה להיות.

מאמר המסביר איך בודקים את מהירות האתר בדרך הנכונה

כלי מהירות האתר

כאשר אנו מטפלים באתר אנחנו צריכים תמיד לבדוק את מהירות אתר האינטרנט. ברור, מהירות האתר שונה בעת בדיקתו במקומות שונים. זו רק סיבה אחת למה כלי לבדיקת מהירות לא יספק תמיד את אותן תוצאות. לכן כדאי להשתמש במספר כלים אלה בעת בדיקת האתר ולא להסתמך רק על אחד. כלי Pingdom, Yslow, WebPageTest, Google Speed ​​​​Insights מתפצלת לנייד ולשולחן העבודה, בכלי Pingdom מאפשרים מיקומים מרובים ו- Yslow פיצל את המחאות בצורה יפה.לכלי WebPageTest יש מספר בדיקות חשובות אך החשוב מכולן זה מדד ציונים יפה. אנו ממליצים לך להשתמש בחלק מן הכלים האלה כדי לבדוק את מהירות האתר שלך. שילוב של מספר כלים יקנה לך את הבדיקה המקיפה ביותר לגבי מהירות טעינת האתר שלך.

להיות מומחה טכני לקידום אתרים על רגל אחת

במידה ואתה רוצה לבדוק את מהירות האתר שלך, תוכל להזין את הכתובת של האתר שלך בכלים אלה. הם בודקים את מהירות ההעלאה של האתר שלך ונותנים רשימת המלצות על איך לשפר את מהירות האתר. גם ל- Google וגם ל- YSlow יש הסברים טובים ומפורטים, אודות ההיבטים השונים שתוכל לשפר. הכלים האחרים מציגים הסברים קצת פחות ברורים למי שאינו בקי ואיננו בעל מקצוע.

סיכום

לאחר התקנת תוסף בזיכרון המטמון, אתה יכול לעשות מספר דברים נוספים כדי להאיץ את מהירות האתר שלך. בחירת שרת אירוח אחר, או הקטנת גודל התמונות באתר שלך יכול לעשות פלאים בהאצת מהירות האתר שלך. אז הנה קיבלת מספר טיפים כיצד לעשות קידום אתרים אורגני כוחות עצמך.

חיוג מהיר
דילוג לתוכן