צור קשר

צור קשר

קידום מיקומי האתר באופן אורגני אבל שחור, טוב או רע מאוד?! – חלק ב'

קידום אתרים אורגני אבל שחור, טוב או רע מאוד?! – חלק ב’

מאמר זה הינו מאמר המשך לשיטת הכובע השחור, הכוללת מספר תרגילים לא חוקיים אשר חלק ממקדמי האתרים הלא מקצועיים והוגנים משתמשים בהן.

הסברתי את הקישורים הממומנים ואת תגובות הזבל.

שיפור מיקומ האתר במנוע החיפוש באופן אורגני אבל שחור, טוב או רע מאוד?!

מאמרים מועתקים

ומנגד, יש אנשים הפועלים בניגוד לאותם חוקים ומוכנים להסתכן (שולחי דואר זבל) ומנסים להתחכם ולהערים על מנועי החיפוש ועל ידי כך לייצר תעבורה המדמה קידום אתרים אורגני לאתרים שלהם ללא שמירה על כללי משחק הוגנים. אם כך מהם אותם כלים אפלים שהם מנצלים לטובת SEO ומצליחים להערים על Google.

סיבוב מאמרים

מסובבי מאמרים נמצאים שלב אחד קודם בסולם לפני מעתיקי המאמרים. ישנם כאלה שעושים זאת באופן ידני ואחרים מתוחכמים יותר באמצעות תוכנות ייעודיות. הריי כדי לעשות קידום אתרים אורגני אנחנו צריכים לייצר הרבה מאמרים עם מילות מפתח מתאימות אם כך ישנם כאלה אשר לוקחים מספר מאמרים באותו התחום ומכל מאמר מוציאים משפט ומאחדים למאמר כביכול חדש. אחרים פשוט מחליפים את מילות הקישור. והמתוחכמים יותר משתמשים בתוכנה שיודעת לעשות סיבוב אוטומטי.

דפי גשר

במילים אחרות, דפי שער, דפי קפיצה דפים אלה מותאמים במיוחד למילות מפתח ייחודיות ומותאמים לדירוג גבוה של מילות חיפוש ספציפיות. לדפים אלה מועט והם משמשים אך ורק כדי להערים על מנועי החיפוש ולהעביר מבקר מתוצאה שנבחרה על ידו ליעד אחר שאינו קשור.

הגופן הבלתי נראה

שיטה פשוטה ביותר, טקסט בלתי נראה, הכוונה לצביעת הטקסט בלבן, או בצבע הדף. בסיס הרעיון הוא כי הקלדה של מילות מפתח, על גבי רקע לבן, הופכת את מילות המפתח לשקופות, לבלתי נראות לחלוטין לעיניי הגולש, אך מנגד מנועי החיפוש עדיין יכולים לזהות אותם ולמדוד אותם.

לסיכום

כל שיטות הכובע השחור די מסוכנות כי הן מזוהת על פי רוב במוקדם או במאוחר. כתוצאה מכך, Google יכולה להחרים אתר אינטרנט כעונש. הסרה של אתר אינטרנט מסוים מהמערכת פנליזציה היא תוצאה שכיחה עונש נפוץ יותר הוא קנס, כלומר לשלם עבור קידום אתרים שלילי שהמשמעות היא פגיעה באתר והורדת הדירוג שלו.

מאמרים נוספים