צור קשר

צור קשר

להרוויח כסף עם Google AdSense

 

להרוויח כסף קל בכלי של גוגל Google AdSense

כיצד ליצור הכנסות מהאתר שלך? התשובה היא באמצעות Google AdSense, זוהי רשת פרסום המאפשרת לך להציג מודעות פרסום באתר, בבלוג, או בסרטוני YouTube, ולקבל תשלום כאשר מבקרים לוחצים עליהן. המודעות נוצרות על ידי עסקים המשתמשים בכלי של גוגל הנקרא Google AdWords.

 

יתרונותיה של רשת ה – Google AdSense ראשית היא ללא עלות. שנית, אינך נדרש לעשות דבר בתמורה, תוכל לייצר רווחים מהאתר או הבלוג שלך גם אם הוא חדש. יש מגוון מודעות וניתן להתאימן לרוח האתר שלך. גוגל תפקיד לחשבונך את הכנסותייך מידי חודש ובתנאי שהגעת ליעד מינימאלי של 100$. תוכל להריץ את המודעות גם במכשירים ניידים. אל מול היתרונות מנגד לגוגל יש את הזכות לסגור חשבונות באופן מיידי, כאמצעי ענישה על הפרת הכללים. כמו בכל ההכנסות המקוונת, צריכה להיות לאתרך תנועה ממוקדת. ברגע שהגולש באתרך מקליק על המודעה הוא בעצם עוזב את האתר שלך ועובר לאתר של מפרסם המודעה, נכון, אתה מקבל כסף בזכות המודעה אך הוא נטש את האתר שלך וזה לא בהכרח ריווחי יותר מאמצעי רווח אחרים. כאשר אנשים לוחצים על מודעת AdSense, אתה עושה קצת כסף, אבל האורח שלך גם עוזב את האתר שלך. בגדול AdSense היא אפשרות נהדרת, לעשיית רווח מהיר וקל אך היא לא תעשה אותך עשיר. לגוגל יש חוקים נוקשים והם לא תמיד מפורסמים או ידועים לציבור המשתמשים, כתוצאה מכך, לעיתים בעלי אתרים גילו בדרך הקשה שהם הפרו את מדיניות Google, וחשבונם סגר לתמיד.

מגוון מודעות AdSense

ל -Google יש מגוון של מודעות להצגה באתר שלך, החל ממודעות טקסטואליות העושות שימוש במילים, זו יכולה להיות מודעת טקסט או קישור והן ומגיעות במגוון גדלים. כמו כן ניתן להתאים אישית את צבע התיבה, הטקסט והקישור. מודעות תמונה, הן מודעות גראפיות. תוכל לבחור אפשרות לשלב בין מודעות טקסט והתמונה. מודעות באמצעות טכנולוגיית וידאו, הכוללות HTML, Flash או כל תכונה אינטראקטיבית אחרת.

להרוויח כסף עם AdSense

יצירת רווח באמצעות  AdSense מצריך מחשבה ותכנון. אז איך תעשה את זה.

למד היטב את הכללים והמדיניות של Google הם אינם מתגמשים ואינם ניתנים מתפשרים. אסור לך בשום פנים ואופן ללחוץ על המודעות שלך או לבקש מאחרים לעשות זאת. ובטח שלא להשתמש בתוכנות צד שלישי שיעשו זאת עבורך. הגולשים מעוניינים בתוכן איכותי ומעניין צור תנועה באמצעות קידום אתרים אורגני. בדוק אילו סוגי מודעות מובילות להכנסה הגבוהה ביותר. התייחס ברצינות להערות שתקבל מהמערכת של  Google. בפרט אם קיבלת התרעה על בעיה באתר שלך.

פרסומות מתחרות

אם אתה מוכר באתרך מוצרים או שירותים, עם הזמן תגלה שמגיעות אלייך מודעות של מתחרים דרך Google. כדי למנוע הצגה של מודעות כגון אלה באתר שלך, Google AdSense מאפשר לך לציין כתובות אתרים אשר אינך רוצה שיוצגו באתר שלך.