צור קשר

צור קשר

פרסום העסק ב YouTube

 

YouTube

אחד הכלים שגוגל מספקת לנו וניתן לנצלו לקידום אתרים אורגני הוא YouTube, אתר שיתוף וידאו ואחד ולא סתם אלא אחד הפופולאריים באינטרנט. אתר YouTube, מספק לגולשים הנאה רבה, יחד עם הזדמנויות לקדם ולקבל כניסות לאתר שלך. כמו ברשתות חברתיות אחרות כמו Facebook ו- Twitter, כדי לעשות שימוש נכון ב- YouTube ולהצליח בקידום אתרים אורגני ולייצר כניסות, עליך לעמוד במספר כללים.

 

קידום אתרים באמצעות YouTube

עלייך לזכור כי קידום אתרים אורגני באמצעות YouTube יקדם את האתר שלך וכפועל יוצא מכך את המוצרים שלך זאת בתנאי שתבצע את ההמלצות הבאות לקידום עם סרטונים.

העלה סרטונים ויראליים

יש מיליוני סרטונים ב- YouTube. אך, כחלק מקידום האתר שלך, עליך להעלות סרטון שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו. אם תפרסם סרטון רגיל ומשעמם, הסרטון יתאדה ויעלם ללא תשומת לב, בדיוק כמו מיליוני סרטונים אחרים. המלצתי לקבלת תנועה איכותית לאתר שלך מ- YouTube הוא לפרסם סרטונים שיש לגולשים עניין לצפות בהם, ם תוכל לשים ידך על סרטון ויראלי זה הכי טוב. קטעי וידאו ויראלי הם לא רק שימושיים, אלא גם נוטים למשוך צפיות מאסיביות מאוד של אנשים. ואם הסרטון שלך מגיע לרמה ויראלית, אנשים יקדמו אותו ויעשו את העבודה בשבילך וכל שעלייך לעשות הוא לשבת ולקצור את פרות הצלחה. זכור, סרטונים ויראליים באיכות גבוהה הם ציון דרך משמעותי בתהליך קידום האתר של YouTube.

האם הפרופיל שלך מעניין ומושך גולשים אחרים?

אחד השלבים הראשונים של תהליך קידום אתרם אורגני, עליכם ליצור פרופיל  בפייסבוק, בטוויטר או בכל אתר חברתי אחר, עליכם לייצר פרופיל מעניין, זו חובה להצלחת המהלך. אם הגולשים יאהבו את הסרטונים שלך, הם יכנסו לפרופיל שלך כדי לראות סרטונים נוספים שלך וכך גם לקבל מידע אודותייך. כאשר הם רואים את הפרופיל המשעמם שלך, הם אפילו לא טורחים לבדוק ומייד יוצאים ועוברים למישהו אחר. הפוך את הפרופיל שלך למעניין וקליל אך היזהר שלא להגזים ולהפוך אותו לפרופיל ילדותי או של נער מתבגר. אחרי הכול, אתה עושה שימוש ב- YouTube על מנת לקדם אתר מקצועי, רציני ולהצליח גם להוציא מכירה בסופו של יום.

כתובת האתר או שמו בקטע הווידיאו

מטרתו של קידום אתרים אורגני לעזור לך לדרג את העסק שלך, בין אם מדובר בשירות או במוצר. הסמליל שלך וכתובת האתר הם כלי יוצא דופן לשיווק המותג שלך. עלייך לשלבם בתחילת הקליפ או בסופו. האפשרות הטובה ביותר היא להטמיע את הסמליל שלך ואת הכתובת בכל הקליפ, בדרך זו הוא ייחשף, אך אם אין ביכולתך לעשות זאת אז לפחות שיראה בתחילת הקליפ. שים לב אין זה די בהצגת הסמליל או כתובת האתר כדי לעשות קידום אתרים, לחיצה על הכתובת ויצירת התנועה זו המטרה.

פרסום קליפים איכותיים

קידום אתרים אורגני נכון יגרום לך להיות נוכח באינטרנט. כפי שציינתי בתחילה, YouTube מלא בקליפים ורובם באיכות ירודה. הקפד על איכות שמע ורזולוציה גבוהים. אם אין ביכולתך לעשות זאת לבד, שכור בעל מק