צור קשר

צור קשר

כלים חשובים לקידום אתרים

האם אתה משתמש בכל מגוון הכלים הזמינים, חינם, בתשלום, מקצועי לסקור ולשפר את קידום האתר שלך ואת שיווק התוכן באפקטיביות?

כדי להתחרות עם קידום אתרים SEO, זה חיוני לעשות שימוש בכלים הטובים ביותר המאפשר לך למצוא הזדמנויות חדשות, לחסוך זמן ולעקוב אחר איך קידום אתרים SEO שלך יכול להיות טוב יותר. אני חושב שלרתום את התובנה הזמינה מכלים הוא לא חשוב רק עבור מומחי SEO, אלא חיוני אם אתה מנהל חיפוש עבור עסק בין לאומי, כמנהל שיווק דיגיטאלי או עובד כמנהל חשבון וגם אם אתה מפעיל את הבלוג שלך.

קטגוריות של כלים ל- SEO

כאמור, זה לא רק המקרה בו הכלים הם עבור יועצי קידום אתרים, אבל כל המקדמים צריכים להיות מודעים למה שזמין ובאיזה כלים הצוות שלהם משתמש. יש מגוון עצום של כלים, קשה לדעת מה רלוונטי, ולכן עדיף לחלק או לסווג אותם לקבוצות. לדעתי, ישנם מספר סוגים של כלים חיוניים לניהול SEO, ולכן החלטתי שיהיה מועיל לשתף. ניתוח מילות מפתח, דירוגים, רעיונות תוכן, קישור בניין, הסרת קישורים וקידום אתרים טכני. עבור כל אחד מהקטגוריות של הכלים, הם מחולקים לפי: כלים חינמיים, כלים בתשלום וכלים מקצועיים.

כלי ניתוח מילות מפתח

בריאן דין הצהיר כי " אין דבר כזה SEO ללא מילות מפתח". באופן טבעי, מילות מפתח מנחות את המשתמשים דרך מנוע החיפוש לאתר שלך. במהלך השנים האחרונות, השגת יעילות של ניתוח מילות מפתח ומחקר הפכה להיות חשובה יותר וקשה ויותר. עם זאת, זוהי שיטה מרכזית של מציאת הזדמנויות נסתרות, הגדלת התנועה הזורמת אל האתר שלך וכמובן מראה את התוכן החשוב החדש והמבריק שתיצור. למרות שכלים אלה נהדרים, כל מה שהם יכולים לעשות הוא לספק לך נתונים. מה שחשוב זה איך אתה מתרגם את הנתונים לביצוע. כלי ללא תשלום להצעת מילות מפתח המשתמשת במגוון של שירותי הצעה שונים כדי ליצור רשימה מפורטת של מילות מפתח בשבילך.

סייר מונחים

הטענה כי יש לך את מסד הנתונים הגדול ביותר של כל כלי המחקר למילות מפתח, מאפשרת לך להרחיב את רשימות מילות מפתח, לאסוף אמצעי אחסון בחיפוש ולהבין את נתוני התחרותיות שלך.

קידום משולם – SEM

קידום משולם, SEMRush, אם כי מבחינה טכנית זהו כלי מקצועי, הוא מציע הרבה יותר תובנות ונתונים בגרסה בתשלום של התוכנה. הוא מאפשר לך לראות את מילות המפתח של המתחרים שלך לדירוג, את דף הנחיתה עבור כל מילת מפתח גם את הערך של מילת המפתח.

כלי דירוג

לדעת איפה האתר שלך כרגע מדורג הוא גם חשוב מאוד. זה מאפשר לך לעקוב אחר אסטרטגיות השיווק המקוון שלך ולעמוד על טיבן, מאפשרות לך להתמקד במאמצים שלך במסעות פרסום, למקסם את החזר ההשקעה ולראות את התנועה שלך עולה. כלים אלה מאפשרים לך לעשות זאת ללא מעקב משעמם של שעות על גבי שעות  דרך של תוצאות החיפוש.

כלי חינם

חבילת הכלים של Google נועדה לעזור למשתמשים לעקוב אחר הביצועים של האתר שלהם. על ידי שימוש בכרטיסייה, תנועת חיפוש ולאחר מכן בכרטיסייה ניתוח חיפוש, היא תביא לך רשימה של מילות מפתח שבהן אתה נמצא כעת. בעקבות זאת, מיין לפי מיקום הדירוג ומקד את מילות המפתח שמופיעות בדף 2 מתוך תוצאות החיפוש, עם קצת עבודת קידום אתרים SEO, אתה צריך לראות התקדמות אל הדף הראשון!

תשלום –  מעבדות מוסמכות

כלי שימושי נוסף הוא Authority Labs כלי שימושי למדי, הודות ליכולתו לעקוב ולרשום את מילות המפתח עבור האתר שלך. ביצוע בדיקה יומית של מילות המפתח שהדגשת, ולאחר מכן הפיכת הממצאים לדוח שבועי.  כלי יעילות תוכן

כבר נאמר, " כל דירוגי SEO הם דירוגים הסובבים סביב תוכן כלשהו" הרגשת את ההשפעה על תוכן טוב באתר שלך. עם רעיונות חדשים ורעננים יום אחר יום, הכרחי לשמור על האתר שלך לא רק רלוונטי ומרתק עבור הקהל שלך, גם כאופטימיזציה עבור מנועי החיפוש. מטרת הכלים הבאים הוא לאפשר לך למצוא רעיונות חדשים ולמטב את התוכן הנוכחי שלך.

מוצא תוכן מיושן – כלי חינמי

הכנס את מונח החיפוש שאתה רוצה לדרג, או רק את הנושא הכללי של התוכן שאתה רוצה לכתוב עליו. הוסף את הפרמטר של התאריך, צור מאמר מעודכן ו פרסם את הגרסה החדשה יותר.

כלי לבניית קישורים

למרות שגוגל אומר שאנחנו לא צריכים להשתמש בבניית קישורים, עדיין הקישורים הם אחד הגורמים הגדולים ביותר כיום לדירוג. אמנם, שיטות בניית הקישור בעבר היה מניפולטיביים להפליא, אך בתנאי שהתוכן מספיק חזק, אחד מקבל קצת תוכן חדש נחמד עבור האתר שלהם, השני מקבל להעלות את המודעות של האתר שלהם או להיות קצת יותר סמכות על נושא.

LinkMiner Plugin – כלי חינמי

Link Miner הוא הכלי המושלם עבור טקטיקת הקישור השבור. הוא מהיר וקל מאוד לשימוש ולהבנה.

Buzzstream – כלי בתשלום

כלי זה Buzzstream הינו כלי מעולה לניהול outreach, יצירת לקוחות פוטנציאליים ומציאת פרטים מוסתרים, כגון פרטים ליצירת קשר. עבור כל זה הוא כלי פנטסטי, הקפד לבנות את החשבון שלך היטב.

הסרת קישורים – כלי בתשלום

הסרת קישורים היא משהו שאתה לא רוצה לעבור. למרבה הצער, זה הכרחי עבור אתרים אשר נפגעו ונענשו מהאלגוריתם פינגווין של גוגל. זה יכול להיות זמן רב מאוד, אבל בסופו של דבר יכול לרענן את האתר שלך ולתת לו זכות חדשה לחיים. אתה יכול להסיר את הקישור גם אם לא נענשת.

הסרת קישורים Disavow – כלי חינמי

כאשר גוגל Disavow כלים הוצג, זה היה לאחר זמן רב. זה בעצם מדגיש לאלגוריתם של Google כי אתה לא רוצה קישור מסוים לאתר שלך.

חיוג מהיר
דילוג לתוכן