צור קשר

צור קשר

אלמנטים חשובים שאתה עלול להחמיץ בקידום אתרים

כאשר מדובר בקידום אתרים SEO, יש הרבה עבודה מעורבת בדף, ודף האלמנטים SEO כולל כותרת תגיות, כותרות H1, תוכן, תכונות alt תמונה, בניית קישורים ועוד למעשה יש למעלה מ- 200 אלמנטים שצריך לעבד כל הזמן. הבטחת תהליך קידום אתרים מוצלח כוללת הרבה יותר מאשר רק את האלמנטים הללו. טוב יותר לבחון את אמינות האתר שלך עם Google ולהבין האם זה יעזור לשפר את הדירוג שלך.

כדי להבין קידום אתרים SEO כראוי, אתה צריך להבין את הסיבה של Google SEO. המוניטין והמודל העסקי של Google מסתובבים לחלוטין סביב חווית המשתמש. אם Google הייתה מציבה בפני המשתמש מידע לא רלוונטי, המשתמש היה עובר למנוע חיפוש אחר. האלגוריתמים ש- Google כותבת מטרתו אך ורק לשפר את חוויית הגלישה של המשתמש. חברת Google לא מספרת לנו מה האלגוריתמים שלה סורק. אנו בעלי המקצוע מסיקים מסקנות בעקבות השנים ולאחר הרבה ניסוי וטעייה, לגבי מה ש- Google מחפשת. זה ציטוט של גוגל באוקטובר 2016 לגבי אופייה, אנו כאן כדי לארגן את המידע בעולם ולהפוך אותו לנגיש ושימושי לכולם .עם זאת ישנם מספר אלמנטים אף כי הם חיוניים עבור קידום אתרים מוצלח.

שירותי קידום אתרים בגוגל

פרסום בפייסבוק

כולנו מבינים את החשיבות של מדיה חברתית בין אם זה פייסבוק, טוויטר Instagram או אחד מהמדיות החברתיות האחרות. אבל האם שקלת להפעיל קמפיין קידום אתרים נקודתי באמצעות פייסבוק?

כן הדף העסקי שלך ישמש כקישור חזרה לאתר שלך, אבל זה הקישור הזה לכשעצמו לא ייצר לך כניסות. לעומת זאת מודעה תיצור כניסות באמצעות קליקים, תנועה לאתר שלך, שיתופים, הערות וסימוני אהבתי. פעולות אלה יראו כי אנשים אמיתיים מעוניינים במה שיש לך להציע או מה אתה עושה. כל ז