צור קשר

צור קשר

אלמנטים חשובים שאתה עלול להחמיץ בקידום אתרים

כאשר מדובר בקידום אתרים SEO, יש הרבה עבודה מעורבת בדף, ודף האלמנטים SEO כולל כותרת תגיות, כותרות H1, תוכן, תכונות alt תמונה, בניית קישורים ועוד למעשה יש למעלה מ- 200 אלמנטים שצריך לעבד כל הזמן. הבטחת תהליך קידום אתרים מוצלח כוללת הרבה יותר מאשר רק את האלמנטים הללו. טוב יותר לבחון את אמינות האתר שלך עם Google ולהבין האם זה יעזור לשפר את הדירוג שלך.

כדי להבין קידום אתרים SEO כראוי, אתה צריך להבין את הסיבה של Google SEO. המוניטין והמודל העסקי של Google מסתובבים לחלוטין סביב חווית המשתמש. אם Google הייתה מציבה בפני המשתמש מידע לא רלוונטי, המשתמש היה עובר למנוע חיפוש אחר. האלגוריתמים ש- Google כותבת מטרתו אך ורק לשפר את חוויית הגלישה של המשתמש. חברת Google לא מספרת לנו מה האלגוריתמים שלה סורק. אנו בעלי המקצוע מסיקים מסקנות בעקבות השנים ולאחר הרבה ניסוי וטעייה, לגבי מה ש- Google מחפשת. זה ציטוט של גוגל באוקטובר 2016 לגבי אופייה, אנו כאן כדי לארגן את המידע בעולם ולהפוך אותו לנגיש ושימושי לכולם .עם זאת ישנם מספר אלמנטים אף כי הם חיוניים עבור קידום אתרים מוצלח.

שירותי קידום אתרים בגוגל

פרסום בפייסבוק

כולנו מבינים את החשיבות של מדיה חברתית בין אם זה פייסבוק, טוויטר Instagram או אחד מהמדיות החברתיות האחרות. אבל האם שקלת להפעיל קמפיין קידום אתרים נקודתי באמצעות פייסבוק?

כן הדף העסקי שלך ישמש כקישור חזרה לאתר שלך, אבל זה הקישור הזה לכשעצמו לא ייצר לך כניסות. לעומת זאת מודעה תיצור כניסות באמצעות קליקים, תנועה לאתר שלך, שיתופים, הערות וסימוני אהבתי. פעולות אלה יראו כי אנשים אמיתיים מעוניינים במה שיש לך להציע או מה אתה עושה. כל זה מוביל לבניית תוכנית קידום אתרים ממוקדת מטרה. אז צא לשם והתחל מסע פרסום ב- Facebook. אתה לא צריך לשבור תוכנית חסכון בבנק, בהגדרת תקציב יומי של כ- $4  יעשו דרך ארוכה על מנת שהעסק שלך יקבל כניסות כתוצאה מקליקים.

Google AdWords

גוגל אדוורדס הוא אחד הכלים החזקים ביותר בתחום זה, הוא יכול להציג לפניך את העסק מרגע שאתה מגדיר אותו ומפעיל. תוכל להשהות אותו, לשנות אותו, להפעיל קידום אתרים מרובה, הגדרת מסעות פרסום בווידיאו, למקד נתונים דמוגראפיים ספציפיים או לדפי אתר ספציפיים, לשווק מחדש לאנשים שביקרו באתר שלך, להגדיר את התקציב שלך והיתרון הגדול תשלום רק כאשר מישהו לוחץ על פרסומת בתשלום? כמובן גוגל אדוורדס יכול להיות בזבוז מוחלט של כסף וזמן אם הוא לא נעשה כראוי. הגדרת מסע פרסום מוצלח של Google כדי לייצר תנועה, כך שאתה לא תבזבז כסף. הפעלת מסע פרסום של Google AdWords תסייע לתת לאתר שלך אמינות צורך רב שככל שהעסק שלך באמת קיים ויש לך חשבון בנק ההפעלה אשר מראה Google כי העסק שלך הוא כאן כדי להישאר וניתן לסמוך עליו. ככל שהאתר שלך יכול להיות מהימן יותר זה יקדם אותו בדירוג.

גוגל פלוס

לעיתים כאשר נתקלים בכלים חדשים לא תמיד יש את הכוח או הרצון ללמוד אותם. גוגל פלוס הוא סימן מובהק עבור קידום אתרים SEO. אז אם גוגל מעדיף אתרים שיש להם נוכחות של Google Plus אז אוכל רק להמליץ ​​לך לקחת את הזמן כדי לבצע התקנה. Google Plus הוא כלי נהדר עבור בלוגרים.

ביקורות

כולם אוהבים ביקורת של 5 כוכבים ובודאי אף אחד לא אוהב ביקורת של כוכב אחד. אנחנו לגמרי מבינים את זה, אבל ביקורות חיוניות לאמינות העסק שלך. ביקורות שאינן באתר שלך, כי נכתבו על ידי אנשים אמיתיים, לא רק כדאי לשים באתר שלך על ידך, זה מקנה רובד של אמינות לאתר שלך. זה מאפשר ל- Google לראות שהעסק שלך עושה את מה שהוא אומר שהוא עושה ועד כמה טוב הוא עושה זאת. כמו כן זה מסייע ל- Google להעניק למשתמש הקצה חוויה טובה יותר וזו מטרת קידום אתרים בסופו של דבר.

צור קשר
חיוג מהיר
דילוג לתוכן