צור קשר

צור קשר

איך כותבים מאמרים טובים לקידום האתר ?

 

מאמר קידום אתרים טוב

מחפש כותבי תוכן טובים? יש קושי למצוא כותבים טובים, מעניינים ומקצועיים ברמה כזו שהם גם יבינו את משמעותו של קידום אתרים אורגני וידעו לכתוב את המאמר בהתאם.

 

מהו מאמר טוב בשנת 2017?

היום יותר מאי פעם, איכות, תוכן ייחודי ומקורי זה לב ליבו של המאמר. חברת Google מסיבותיה הברורות למדי מאסה בתוכן הרדוד והממוצע, היא יודעת שאנשים ממש לא אוהבים את זה. והיא גם מונעת הצגת תוצאות חיפוש של תכנים גרועים באמצעות האלגוריתם של Google. מוצרים כמו Google Drive ו- Analytics, יודעים לזהות תוכן רע גם כן. אם אנשים לא קוראים את התוכן שלך, לא משתפים אותו, לא משאירים הערות, ובנוסף לכל הם גם עוזבים את האתר שלך ולא חוזרים, Google ישים לב, וזה יהיה גרוע ביותר לדירוג האתר התוכן הוא המלך, אם כך, איפה זה משאיר אותך?

מהי כתיבת מאמרים לצורכי קידם אתרים?

הרבה אנשים מתייחסים למאמרי SEO כמו לדואר זבל. אך אין זה כך, בעצם מאמר תוכן הוא כלי כדי לייצר קרקע מקצועית עניינית ומעניינת לקישורים לאתר כדי לגרום לדירוג גבוהה של הדף. מאמר התוכן הזה איננו מיועד לקריאה באמת. אך אין זה נכון במקרה של שירות כתיבת המאמרים שלנו. אנו כותבים את המאמר כפי שהוא צריך להיות כתוב באופן טבעי וענייני ורק לאחר מכן אנו משתמשים במילות מפתח בהתאם לצורך.

ומה לגבי איכות?

דבר אחד אני רוצה להביא לידיעתך ובאותה נשימה להבטיח, כותבי המאמרים שלנו הם כותבים הגונים, ובעלי תארים, ויש להם היסטוריה ארוכה ככותבי מאמרים לקידום אתרים אורגני, והמאמרים יהיו המאמרים הטובים ביותר שאתה תמצא באינטרנט. אנחנו מוודאים שהם לא מועתקים, יש לנו עורכים לשוניים ומגיהים. איננו רוצים לבזבז את הזמן של הגולשים, זה לא מקצועי.

היכרות עם שירות כתיבת המאמרים שלנו לקידום אתרים אורגני

אנו מעסיקים כותבי תוכן מקצועי המייצרים תוכן מעניין ומקצועי. לא תמצא שרות כזה בשום מקום אחר. זה היתרון שלנו, צברנו ניסיון. מאמר הנכתב על ידי כותבי התוכן שלנו נעשה בו שימוש באתרים כמו אמזון ועוד. הם מקבלים המרות, ומרוויחים כסף. נכון יש מקרים בהם הרבה לקוחות מצפים כי המאמרים שלהם צריכים להיות המאמרים הטובים ביותר בתבל, כל עוד הכותב יכול לסכם את יתרונותיו של המוצר, תוך שמירה על מבנה מאמר נכון, ולא לכתוב רשימת מכולת, אז המאמרים יעשו את עבודתם בתורה הכי טובה כשמדובר בתחום קידום אתרים אורגני. זה נבדק על ידנו מספר פעמים והוכח, מבנה המאמר שווה בדיוק כמו האיכות שלו.