צור קשר

צור קשר

כיצד כותבים מאמר איכותי לקידום אתרים

כיצד לכתוב מאמר איכותי ?

רבים פונים אליי בשאלה מה חשוב לכתוב במאמר ואיך מצליחים לכתוב מאמר איכותי שבאמת יועיל לקדם אתרים. מה שאייעץ במאמר זה איננו נלמד באף קורס לקידום אתרים הוא ידע נרכש, כל מה שאני עומד לדון בו נרכש מניסיון רב, הן ככותב והן כיועץ שנים רבות בתחום הטכני.

קידום אתרים מקצועי – חברת seogoogle

האם כתיבת מאמר SEO מסובך?

לא, אומנם אין נוסחאות קסם לכתיבת מאמר קידום אתרים ואין דרך אחת נכונה או לא נכונה לעשות זאת. אך ישנם הנחיות כלליות וחוק אחד ברור. החוק הוא לכתוב לבני אדם ולא לרובוטים של גוגל. אתה צריך לגרום לגולשים לעצור ולקרוא ועם הזמן להיות בר סמכא. כתיבת SEO הוא עניין של השכל הישר, ויישום של כמה נקודות פשוטות מאוד המבוססות על הרעיון של מאמר הנבנה היטב כתיבה מאמר SEO הוא לא יותר מסובך מאשר לכתוב מאמר לכל עיתון, ההבדל היחיד, מתבטא בכך שיש כמה גורמים נוספים לשקול. אבל היסודות הם תמיד אותו דבר.

יסודות מוצקים

אם המאמר הוא עבור אתר האינטרנט שלך או כחלק מחוזה כתיבה עצמאי, הדבר החשוב ביותר לזכור תמיד בעת כתיבת המאמר, היא לעשות את זה נכון וטוב. מאמר טוב, חייב להיות שימושי עבור הקורא. זה צריך לספק לו תשובה ותועלת, או להציע משהו בעל ערך רלוונטי לחיו או לעסקיו. אין טעם לכתוב מאמר SEO טוב מבחינה טכנית, כי זה יהיה עומס של שטויות לקורא. לא רק אתרי אינטרנט מודאגים לאבד לקוחות פוטנציאליים או להפסיד תנועה ואת ה