צור קשר

צור קשר

כיצד להשתמש בוידיאו כדי לשפר את קידום האתרים שלך

עם עליית הפופולאריות של אתרי שיתוף וידאו כמו YouTube, הווידיאו הפך לפופולארי יותר מתמיד. זה קל היום, כי פחות או יותר כל סמארטפון מצויד ביכולות צילום וידאו ומצלמות דיגיטאליות ברזולוציה גבוהה, מאוד זולות. בנוסף, יש תוכנות עריכת וידיאו חינמיות ברחבי האינטרנט אם אתה משתמש בתוכנות קוד פתוח. וידאו יכול להוסיף אלמנט נוסף לבלוג שלך, הוא נותן למבקרים שלך חוויה עשירה יותר. על ידי שילוב של תמונות, צליל וטקסט תוכל לשתף את השקפותיך ולאפשר לך להתחבר אליהם ברמה אישית יותר מאי פעם. תוכל למצוא דרכים חדשות לתקשר עם קהל היעד שלך בעת שימוש בסרטון.

יש כמה דברים שיש להביא בחשבון בעת ​​שימוש בוידיאו כדי לשפר את הרמה של הבלוג שלך.

לא רק סרטון וידיאו

אל תהפוך את הבלוג שלך לבלוג וידאו בלבד או בלוג. אנשים רבים קוראים את הבלוג שלך בעבודה, או במקום שבו הם לא תמיד יכולים להקשיב לסרטון. ואתה לא רוצה רק תוכן כתוב בבלוג שלך שימשוך את מנועי החיפוש, אשר לאחר מכן יוביל את הקורא לאתר האינטרנט שלך או לבלוג. הסיכוי שסרטון לאחר סרטון ללא המילה הכתובה ישיג את המטרה קלוש ויכול לקרות לעיתים נדירות.

כתיבת תוכן תומך

אם כבר מדברים על המילה הכתובה, תמיד רצוי לכתוב טקסט ולצרף לקטעי הוידיאו שלך. תמליל של הווידיאו הוא למעשה הדרך הטובה ביותר לעשות את זה. בדרך זו, אם אדם אינו מסוגל להציג את הווידיאו הוא עדיין יכול לקבל את הידע מהמילים שכתבת.

למקם את הוידיאו לאחר התוכן

ראשית כתוב במספר מילים והסבר אודות מה סרטון הווידיאו, כדי לתאר את זה באמצעות מילות מפתח, לאחר מכן למקם את הווידיאו, ורק בסוף תמליל הטקסט של הווידיאו. זה מבטיח שהבלוג שלך הוא נעים חזותית, וגם טקסטואלי הבלוג עשיר במילות מפתח וימשוך הרבה