צור קשר

צור קשר

כיצד להשתמש בוידיאו כדי לשפר את קידום האתרים שלך

עם עליית הפופולאריות של אתרי שיתוף וידאו כמו YouTube, הווידיאו הפך לפופולארי יותר מתמיד. זה קל היום, כי פחות או יותר כל סמארטפון מצויד ביכולות צילום וידאו ומצלמות דיגיטאליות ברזולוציה גבוהה, מאוד זולות. בנוסף, יש תוכנות עריכת וידיאו חינמיות ברחבי האינטרנט אם אתה משתמש בתוכנות קוד פתוח. וידאו יכול להוסיף אלמנט נוסף לבלוג שלך, הוא נותן למבקרים שלך חוויה עשירה יותר. על ידי שילוב של תמונות, צליל וטקסט תוכל לשתף את השקפותיך ולאפשר לך להתחבר אליהם ברמה אישית יותר מאי פעם. תוכל למצוא דרכים חדשות לתקשר עם קהל היעד שלך בעת שימוש בסרטון.

יש כמה דברים שיש להביא בחשבון בעת ​​שימוש בוידיאו כדי לשפר את הרמה של הבלוג שלך.

לא רק סרטון וידיאו

אל תהפוך את הבלוג שלך לבלוג וידאו בלבד או בלוג. אנשים רבים קוראים את הבלוג שלך בעבודה, או במקום שבו הם לא תמיד יכולים להקשיב לסרטון. ואתה לא רוצה רק תוכן כתוב בבלוג שלך שימשוך את מנועי החיפוש, אשר לאחר מכן יוביל את הקורא לאתר האינטרנט שלך או לבלוג. הסיכוי שסרטון לאחר סרטון ללא המילה הכתובה ישיג את המטרה קלוש ויכול לקרות לעיתים נדירות.

כתיבת תוכן תומך

אם כבר מדברים על המילה הכתובה, תמיד רצוי לכתוב טקסט ולצרף לקטעי הוידיאו שלך. תמליל של הווידיאו הוא למעשה הדרך הטובה ביותר לעשות את זה. בדרך זו, אם אדם אינו מסוגל להציג את הווידיאו הוא עדיין יכול לקבל את הידע מהמילים שכתבת.

למקם את הוידיאו לאחר התוכן

ראשית כתוב במספר מילים והסבר אודות מה סרטון הווידיאו, כדי לתאר את זה באמצעות מילות מפתח, לאחר מכן למקם את הווידיאו, ורק בסוף תמליל הטקסט של הווידיאו. זה מבטיח שהבלוג שלך הוא נעים חזותית, וגם טקסטואלי הבלוג עשיר במילות מפתח וימשוך הרבה תנועה.

יצירת וידאו באיכות גבוהה

לא לזלזל ביצירת קטעי וידאו באיכות גבוהה. זה בסדר אם יש בעיות קטנות וטעויות, אבל עלייך לתכנן את מה שאתה מתכוון להגיד, ולהשתמש בתוכנה עריכה כדי לעזור לך להוציא סרטון מושלם מתחת ידייך. אתה לא צריך ציוד יקר כדי לייצר וידאו מקצועי באיכות גבוהה בימים אלה.

שמור סרטונים קצרים

רוב הסרטונים אינם יכולים להיות ארוכים יותר משלוש דקות, למעט סרטוני בישול. אם אתה לא יכול להסביר מה אתה רוצה במהלך שלוש דקות, הנושא שלך לא ממוקד מספיק. כדאי לנקות ולנסות לעבות אותו. לאנשים יש יכולת מאוד מוגבלת היום ותשומת לב קצרה ואין סבלנות לצפות בהרבה יותר משלוש דקות.

היכן לארח את הסרטון

עכשיו המקום הפופולארי ביותר לארח סרטוני וידאו הוא YouTube, אבל יש גם מקומות אחרים, כמו VideoPress. יש יתרונות וחסרונות לשניהם. לדוגמא YouTube הוא חינמי אך מתייגג את הסרטון שלך ל- YouTube. עם זאת, תוכל לקבל יותר תנועה לבלוג שלך אם מישהו יראה את הסרטון שלך ב- YouTube. ל- VideoPress יש עמלה, אך תוכל להוסיף למותג סרטונים ללא מודעות ולהטמיע אותם בקלות בבלוג שלך. הוספת וידאו לבלוג שלך תביא חיים לעולם מבוסס טקסט, בדיוק כפי שהוספת גרפיקה ותמונות יכולות לעשות. אבל, זכור לא להגזים. כתוב תוכן תומך לפני ואחרי הווידיאו שלך, הקפד על איכות, ארח את סרטון הווידיאו שלך באתר ייעודי כדי למקסם את מהירות ההעלאה שלו, ושמור על קטעי הוידיאו קצרים.

צור קשר
חיוג מהיר
דילוג לתוכן