צור קשר

צור קשר

התראות Google SEO

התראות Google SEO

אם יש משהו חשוב ולא כל כך ידוע שאתה צריך לדעת אודות קידום אתרים למנועי חיפוש, זה, ספירת קישורים נכנסים והרבה! אז בכל פעם שאתה מתלונן מדוע הדירוג שלך כה נמוך או מה הסיבה שאתה מקבל רק לעתים רחוקות תנועה ממנוע החיפוש, הדבר הברור ביותר להטיל בו את האשם הוא הקישורים הנכנסים שלך. יותר מאשר מספר הקישורים, גם את הרלוונטיות והאמינות של הקישורים הנכנסים שלך עלייך לקחת בחשבון. קישור נכנס אחד מאתר כמו וואלה או YNET, שווה אלף קישורים מאתרים ספאמיים. אם ניקח את זה בחשבון, אנחנו יודעים להתמודד עם בעיה זו איך אנחנו באמת מקבלים קישורים נכנסים איכותיים?

התראות Google Alerts

קראתי אודות הטריק הזה מזמן לפני באחד המאמרים לקידום אתרים אורגני, אינני זוכר את שם המאמר או הכותב אבל המאמר היה מקצועי ומעניין במיוחד. בכל אופן, הטריק שהוא לימד אותי היה מדהים. באמצעות מספר צעדים, הוא לימד אותי כיצד לנצל את התכונות החופשיות של Google כדי להיות מסוגל לקבל יתרון של קישורים נכנסים בתהליך קידום אתרים. וכן לא מעורב בזה כל  תקציב. התכונה של התראות Google פשוט עובדת כך. אם אתה בונה קישורים נכנסים עבור אתר, אתה ללא ספק צריך לחפש אתרים רלוונטיים מלכתחילה שישמשו כקישורים איכותיים. עכשיו זה החלק המסובך. יש באופן ודאי מיליוני אתרים אפשריים בעלי שם ועדיפות לאתרים מסוננים לנהל משא ומתן עימם היא בעיה גדולה. כדי לעשות זאת בקלות, מה שאתה צריך לעשות הוא לפרט את מילות המפתח של האתר שאתה עושה בהם שימוש בקידום אתרים, ולאחר מכן מתוך הרשימה, קלוט את מילות המפתח שלך להתראות של Google. המתן עד ש- Google תספק הודעות דוא"ל התראה על הפריטים שלך. שם תוכל לקבל ישירות אתרים רלוונטיים הנחשבים ראויים ל- Google עצמה. זה כמו להיות מסוגל באופן אישי להתייעץ עם מנוע החיפוש ההגמוני בלי להתאמץ כלל. טריק נחמד לא כן?

טיפים נוספים על קישורים נכנסים

שים דגש על מילות מפתח ממוקדות. זה דבר די בסיסי. אתה לא להתחרות ישירות עם מילים כמו שוקולדים או טלפון חכם, כי מילות מפתח אלה הן מאוד רוויות. צמצם את המונחים למשהו ספציפי יותר. בתמורה, תוכל לקבל התראות ספציפיות יותר מעת לעת ולסמוך על המערכת, זה עושה את הדברים הרבה יותר קל. השאירו תגובה חשובה על כל אתר רלוונטי. במיוחד אם הוא משתמש בתגובות או משהו דומה. צפה באתרים שמופיעים שוב ושוב בתוצאות ההתראות שלך. אלו הם אתרים בעלי משקל רב יותר ובעלי ערך, ולכן המטרה שלהם. יתרה מכך, לעשות דרך להגיע כקישור אחורי ישיר לאתר שלך. כתוב פוסט אורח, או במידה ויש לך תקציב גדול יותר, למה לא לקנות קישור בכסף?

יחד עם זאת, אל תרגיש מוגבל על ידי המלצות אלה. אתה עשוי למצוא אותן שימושיות כדי לחפש "דיונים", על מילות המפתח שלך ולקבל את התוצאות בזמן אמת, אבל ייתכן ואתה תהיה מעוניין לקבל הודעות בדוא"ל פעם ביום עם כל הקשורים למונחי החיפוש שלך. שילוב התראות בדרך זו עשוי לרמוז לך בתחומים אחרים אתה יכול להיות ממוקד באסטרטגית קידום אתרים שלך ובבניית הקישורים.

צור קשר
חיוג מהיר
דילוג לתוכן