צור קשר

צור קשר

עשה ואל תעשה קידום לעסק שלך במנועי חיפוש

עשה ואל תעשה קידום לעסק שלך במנועי חיפוש

המאה ה – 21 כבר פה, וגולשים הם אלה שיוזמים בדרך כלל את החיפוש אחר רצונותיהם. אחד מכליי החיפוש בהם משתמשים הגולשים הוא המנוע של גוגל.

אחרים מתייעצים עם חברים אך זירת האינטרנט היא הזירה המרכזית לדלות מידע.

עשה ואל תעשה בקידום אתרים - קידום העסק שלך במנועי חיפוש

SEO

כדי להיות שם ולהופיע בין הראשונים ברשימות החיפוש אתה נדרש ל-SEO, קידום אתרים אורגני. מצד אחד זוהי שיטה קלה לשימוש אך אל לך ליפול בפח ולהשתמש בה יתר על המידה. לגוגל יש כלים מתוחכמים המשתמשים באלגוריתם בכדי לבדוק באופן מדגמי אך שיטתי אתרים העושים שימוש  ב-SEO ככלי להפצת SPAM. כמו בכל תחום גם בתחום קידום האתרים תמצא חברות מקצועיות המעסיקות כותבים רציניים בעלי ידע ויכולת, וכך גם תמצא חברות פחות טובות שרמת התוכן של מאמריהן הוא בהתאם. עלייך כבעל עסק לדעת להבחין ומן הסתם להיעזר בחברות הטובות וזאת על מנת שאתרך לא יינזק. לקוחות אשר יכנסו לאתר וייצאו לאחר זמן קצר יגרמו לאלגוריתם של גוגל להבין כי התוכן באתר לא רלוונטי למילות החיפוש של הגולש או שהתוכן איננו מעניין. כאשר זה קורה עם גולש או מספר גולשים זה בגדר ההיגיון הסביר אך כאשר ניתוח מצביע על אחוזים גבוהים של נטישה לאחר זמן קצר יפגע דירוג האתר, וקח גם  החשיפה ובהתאם הוא יוצא מן הדפים הראשונים ופחות גולשים יראו אותו וכך האתר ייפול בסופו של דבר. אנו מבצעים תהליך נכון, אמיתי ושקוף של קידום אתרים אורגני ולכן חשוב מאוד ובעיקר לך להיעזר בנו ולהשתמש בכלים המקצועיים שלנו.

קישורים

הכנסת LINK שאיננו קשור לאופי האתר ו/או תוכנו תפגע גם היא במיקום האתר כך גם רמתו של כותב המאמר כמו גם מקצועיותו חשובים ביותר בעיקר ללקוחות אך לא פחות לאלגוריתם של גוגל. במידה ואופיו של אתרכם הוא מכירתי וישנה תעבורה גדולה של גולשים, בדקו עד כמה היא רלוונטית בסופו של יום כשלא התבצעה עסקה אין זה משנה כמה גולשים פקדו את אתרך. החלטה נבונה בתחילת הדרך להיעזר בחברה איכותית ומקצועית תשרת נאמנה את מטרתך, בתחילה התעבורה תדשדש ולאחר זמן מה תתחיל פעילות חזקה אשר תוביל לעלייה בדירוג בתוצאות החיפוש של גוגל וככל שתעלה ותגיע לעמוד הראשון של תוצאות החיפוש תגדל ביחס כפול ואף משולש כניסת הלקוחות. בשלב זה מתחיל תהליך הבקרה שלך ושלנו כדי לוודא שכניסת הגולשים לאתר אכן מניבה מכירה. כמובן שלנו יש את הכלים לבדוק את כל התהליך ולבחון אותו מכל זווית אפשרית ובמידת הצורך לבצע את התיקונים הנדרשים. סוף דבר, זכור כי SEO הינו תהליך שבתחילתו עלייך להחליט אם אתה מסוגל להמתין בסבלנות את פרק הזמן הנדרש? והוא איננו קצר, הוא דורש עבודה מקדימה עם מקדם האתר, מציאת ביטויים רלוונטיים לאתר מציאת קישורים ופרסומות. ושימוש בכלים של גוגל לבקרה אחר התהליך.

מאמרים נוספים

צור קשר
חיוג מהיר
דילוג לתוכן