צור קשר

צור קשר

כלי לניהול אתרים Google Web Master Tools או Google Search Console – חלק שני

כלי לניהול אתרים – Google חלק שני

זהו המשך המאמר אודות כלי ניהול אתרים של שגוגל. אחד הכלים שהחברה שלנו משתמשת בו לקידום אתרים.

הגדרות

לחיצה על סמל גלגל השיניים בפינה השמאלית העליונה מעניקה לך גישה לכלים ששהו בעבר בפריט התפריט.

מאמר שני המתאר שימוש בגוגל סרץ' קונסול

העדפות של כלי מנהלי האתרים

כאן תוכל לציין האם תרצה לקבל תקציר יומי של ההודעות שלך, ואת הדוא"ל שאליו אתה מעוניין לשלוח.

הגדרות אתר

כאן תוכל " לספר " ל- Google כמה דברים על האתר שלך, אם אין לך את היכולת לעשות זאת בדרכים אחרות. לדוגמה, אם יש לך אתר הממוקד במקום מסוים, אך אין יותר מדי תנועה למנועי החיפוש. בכרטיסייה זו תוכל להגדיר ולשנות את היעד הגיאוגרפי שלך בהתאם, וזה יודיע ל- Google על כוונותיך לאתר זה. תוכל גם להגדיר את הדומיין המועדף שלך אם ברצונך שהאתר יופיע בתוצאות החיפוש באמצעות www או ללא www. רוב האתרים יפנו מאחד לשני, או יכילו תגים קנוניים, אשר ימנעו את הצורך בהגדרה זו כאן, אך אם אין לך את היכולת הזו, זוהי הדרך שלך להעביר את המידע ל- Google. אפשרות קצב הסריקה מאפשרת לך להאט את קצב הסריקה של עכביש Google. היית עושה זאת רק אם היית עד לבעיות בשרת עקב הסריקה של Google, על פי רוב אתה מעוניין לתת ל- Google להבין מהו שיעור הסריקה הנכון עבור האתר שלך, על סמך התדירות שבה אתה מוסיף ומעדכן תוכן.

שינוי כתובת

אם, במקרה תעשה זאת, תחליט להעביר את האתר כולו לדומיין חדש, זהו המקום שבו תעדכן את Google. לאחר שהגדרת את האתר החדש שלך, הפנת מחדש את התוכן מחדש מהאתר הישן שלך אל האתר החדש שלך באמצעות הפניה מחדש מסוג 301, נוסף ואימת את האתר החדש שלך ב- GWT, ולאחר מכן תכנס לאפשרות זו ותעדכן את Google אודות השינוי. זה אמור לעזור למדד להתעדכן מעט יותר מהר מאשר אם גוגל היו צריכים לזהות את זה בכוחות עצמם ולבצע את 301s.

נכס של Google Analytics

אם תרצה לראות את נתוני GWT שלך ב- Google Analytics GA, תוכל להשתמש בכלי זה כדי לשייך אתר לחשבון Google Analytics. פשוט בחר כל חשבון GA מקושר כעת כדי לשייך אותו לאתר זה. אם אין לך חשבון GA, יש לך אפשרות ליצור חשבון כזה.

משתמשים ובעלי אתרים

כאן תוכל לראות רשימה של כל המשתמשים המורשים בחשבון, ואת רמת ההרשאה שלהם. משתמש חדש ניתן להוסיף כאן אם צריך להיות. לבעלים יש הרשאה לגשת לכל פריט באתר. משתמשים בעלי הרשאת "מלא " יכולים לעשות הכול מלבד להוסיף משתמשים, לקשר חשבון GA ולהודיע ​​ל- Google על שינוי כתובת.

למשתמשים בעלי הרשאת "מוגבל " יש הגבלות זהות לאלה של הרשאת "מלא " וכן את האפשרויות הבאות, יש להם יכולות צפייה בלבד בנתוני תצורה, לא ניתן לשלוח מפת אתר או לבקש הסרה של כתובות אתרים, לא ניתן לשלוח כתובות אתרים, לא ניתן לשלוח בקשות לבדיקה חוזרת, ויש להן רק היכולת להציג שגיאות סריקה והתראות של תוכנות זדוניות הן אינן יכולות לסמן אף אחת מהן כמתוקנת.

 שותפים

סעיף זה מאפשר לך לשייך חשבונות Google שונים לחשבון Google שלך, כך שניתן יהיה להגדיר אותם כמחוברים באופן רשמי לחשבון או לאתר. הם אינם יכולים לראות נתונים ב- GWT, אך הם יכולים לבצע פעולות בשם האתר שלך למשל, יצירת חשבון YouTube רשמי עבור האתר או פרסום ב- Google + בשם האתר באמצעות חשבון משויך. שימוש ברשתות החברתיות מועיל בצורה מדהימה לתהליך קידום אתרים.

צור קשר
חיוג מהיר
דילוג לתוכן