צור קשר

צור קשר

כלי לניהול אתרים Google Web Master Tools או Google Search Console – חלק ראשון

כלי לניהול אתרים – Google חלק ראשון

מהו ה – GWT? Google Webmaster Tools, זהו המנגנון הראשי של Google לתקשר עם מנהלי אתרים. כלי מנהלי האתרים של Google עוזרים לך לזהות בעיות באתר שלך ואף יכולים ליידע אותך אם הוא נפגע מתוכנות זדוניות לא משהו שאי פעם תרצה לראות, אך אם לא הבחנת בו בעצמך, או אם אחד מהגולשים באתר שלך הודיע ​​לך, זהו אחד הכלים החשובים בקידום אתרים. והחלק הכי טוב? זה לגמרי בחינם. אם אין לך חשבון GWT, אז אתה צריך ללכת ולפתוח אחד עכשיו. מדריך זה לכלי מנהלי האתרים של Google ידריך אותך בתכונות השונות של כלי זה, ויספק לך תובנות לגבי התכונות הניתנות לפעולה. לקבלת עזרה מעמיקה יותר, עבור אל העזרה של Google למנהלי אתרים.

 

אימות

לפני שתוכל לגשת לכל הנתונים באתר שלך, עליך להוכיח שאתה נציג מורשה של האתר. זה נעשה באמצעות תהליך אימות. קיימות חמש שיטות אימות עיקריות הקיימות כיום עבור GWT. אין העדפה אמיתית לאיזו שיטה אתה משתמש, אם כי שני הראשונים נוטים להיות הנפוצים ביותר מפני שהם בסביבה זמן רב יותר. קובץ ה- HTML נטען Google מספקת לך קובץ ריק, בעל שם מיוחד, שאותו עליך פשוט להוריד לספריית הבסיס של האתר שלך. לאחר שתעשה זאת, תלחץ על כפתור האימות ותהיה לך גישה לנתוני ה- GWT שלך עבור אתר זה.

לחיצה על אפשרות תג HTML תספק לך מסד נתונים שתוכל להוסיף לראש דף הבית שלך. לאחר שתגיע לשם, לחץ על לחצן האימות כדי להציג את נתוני GWT שלך. פרט אחד שיש לשים לב אליו לגבי השימוש בשיטת אימות זו הוא שניתן להסיר את התווית בטעות במהלך עדכון לדף הבית, דבר שיוביל לביטול האימות, אך לאחר הכנסת התג ולחיצה על האימות שוב, תיקון זה יפתור את הבעיה . ספק שם דומיין. בחר את ספק שם הדומיין שלך מהרשימה הנפתחת, ו- Google תספק לך מדריך שלב אחר שלב לאימות יחד עם אבטחה ייחודית שבה תוכל להשתמש.

גוגל ניתוח נתונים

אם חשבון Google שבו אתה משתמש עבור GWT הוא אותו חשבון עבור GA בהנחה שאתה אכן משתמש ב- GA כפתרון לניתוח שלך, הוא מנהל את חשבון Google Analytics, ואתה משתמש בקוד המעקב האסינכרוני עם קוד להיות בראש דף הבית שלך, אז אתה יכול לאמת את האתר גם בדרך זו.

מנהל התגים של Google

אפשרות זו מאפשרת לך להשתמש במנהל התגים של Google כדי לאמת את האתר שלך.

מרכז השליטה

כעת, לאחר שבוצע האימות, תוכל להיכנס ולהתחיל לבדוק את הנתונים עבור האתר שלך. המסך הראשון שתראה הוא לוח הבקרה. כך תוכל לראות במהירות מידע רלוונטי יותר עבור האתר שלך, יחד עם הודעות חדשות מ- Google. נסקור את כל הווידג'טים המוצגים כאן בסעיפים שלהם.

הודעות אתר

כאשר Google רוצה לתקשר עם מנהל האתר, זה המקום שהם יעשו זאת. ייתכן שיהיו הודעות שיודיעו לך שיש לך דפים נגועים בתוכנה זדונית, שהם זיהו מספר רב של דפים באתר שלך, מה שעשוי להוות אינדיקציה לבעיות אחרות, או אפילו רק מסירת מידע, שהתקנת WordPress ש