צור קשר

צור קשר

10 דרכים להשיג כניסות בחינם

10 דרכים להשיג המרות ופניות ללא תשלום

השגת כניסות זו היא אחת המטרות החשובות ביותר עבור כל מנהל בקידום אתרים. אינך יכול להגיע ליעד אותו הצבת מבחינת כמות הכניסות ואז פשוט לשבת בחיבוק ידיים. שימור הכניסות היא משימה מתמשכת ועלייך כל הזמן לתחזק את זה, אם אתה רוצה להמשיך ולהיות מדורג גבוה.

 

מיטוב האתר למנועי החיפוש

מאז ומתמיד השיטה העיקרית להשיג תעבורה בחינם היה שימוש במנועי החיפוש. לכך עלייך ללמוד היטב כיצד לעשות זאת נכון באתר שלך, כך שהוא ידורג היטב בהתאם למילות המפתח שאתה ציינת.

תוכן מעניין

אם אתה חושב המצאנו את הגלגל, אתה עלול להתאכזב מעט. אחד הדרכים הראשונות לקבלת כניסות  הוא ברור כשמש – הכנסת תוכן מעניין, מקצועי ומעמיק ולדאוג לעדכן אותו לעתים קרובות. מבחינת SEO, התוכן הוא המוביל. במידה והתוכן שלך מעניין ומתעדכן לעתים קרובות, לא רק שיצרת קהל נאמן של מבקרים חוזרים, שבדרך כלל גם יכנסו לראות מה חדש, אז דע לך כי מנועי החיפוש גם אוהבים את מאמרי התוכן ולכן גם את האתר שלך!

השתמש בחשבונות טוויטר ופייסבוק שלך

על מנת לקבל כניסות בחינם תוכל לעשות שימוש ברשתות החברתיות כמו טוויטר ופייסבוק. אמת, בניית קהל גדול של עוקבים בטוויטר או חברים ותומכים בפייסבוק מצריך הרבה זמן והתעסקות אך התוצאה שווה את המאמץ.

הוספת כתובת האתר שלך בחתימתך

דרך נוספת שאינה דורשת מאמץ גדול היא הוספת כתובת האתר שלך בחתימות בפורום. ישנם פורומים, אשר זוכים למיליוני כניסות ביום, ואם אתה משתמש פעיל בפורום שכזה, אתה יכול לנצלו בכדי להשיג הכניסות לאתר שלך. כאשר אתה מפרסם בפורומים ואנשים אוהבים את התגובות שלך, הם נוטים באופן טבעי ללחוץ על הקישור לאתר שלך עם החתימה שלך כדי לקבל מידע נוסף אודותייך. במקרים נדירים ייתכן מצב בו תוכל לפרסם אפילו קישור לדף פנימי באתר שלך ולא רק לקשר לדף הבית באתרך, וזו אפשרות מצוינת למקד את תשומת הלב של הגולש לדף מסוים.

יצירת כניסות חינם הוא תחום מורכב ולא ניתן ללמוד אותו על רגל אחת. יחד עם זאת, אם אתה הבנת מהמאמר מה הם הכלים החשובים ביותר אשר דנתי בהם במאמר ואתה תיישם אותם כהווייתן, מובטח לך כי תזכה בסופו של דבר לקבל הרבה כניסות בחינם.