צור קשר

צור קשר

קידום אתרים וורדפרס ללא תוספים

ישנם יותר מ -50 מיליון אתרים הבנויים על הפלטפורמה של WordPress כמערכת ניהול התוכן שלהם. מספר עצום זה מגדיל את התחרות לרמה גדולה בקרב אתרים אלה. אז אם יש לך גם אתר וורדפרס, אתה צריך ליישם אסטרטגית קידום אתרים כדי להפוך את האתר שלך לבולט יותר לחיפושי הקהל, ולהגביר עקב כך את תנועת חיפוש האורגני. תנועה אורגנית היא התנועה שאתה מקבל ממנועי חיפוש באינטרנט כגון גוגל, יאהו, בינג, וכו'. התנועה האורגנית ניצבת בראש כל מקורות התנועה מאחר והיא מועילה לך במובנים רבים. במאמר זה אשתף עצות איך אתה יכול לייעל את אתר הוורדפרס מבלי להשתמש בכל תוספי הוורדפרס, מאחר והשימוש בכל כך הרבה תוספים יכול להאט את מהירות טעינת האתר.

חברת קידום אתרים בגוגל - שיווק במנועי חיפוש seoup שירותי קידום מקצועיים

 

הגדר את כתובת אתר הוורדפרס

מאז שוחרר אלגוריתם Google Panda, תוכן כפול באתר שלך הוא כמו להזמין את גוגל להעניש את האתר שלך. פעמים רבות, אפילו אם אתה לא מעתיק תוכן מאחרים, אתה ניצב בפני בעיית תוכן כפול בשל מספר בעיות פנימיות באתר שלך. הדבר הראשון כדי למנוע תוכן כפול, הוא לבדוק אם הגדרת את כתובת אתר הוורדפרס ואת כתובת האתר של האתר שלך כראוי. אם לא הגדרת אותו כהלכה, ייתכן שתמצא שתי כתובות שונות לאתר שלך. למרות שהדף ייפתח בדפדפן אם תפתח אחת מהכתובות, אך Google רואה בהן שני אתרים שונים, מאחר ומדובר בשתי כתובות אתר שונות. אם יש לאתר בעיה זו, הוא נקרא בעיה קנונית. כאשר אתה מקליד את כתובת הדומיין בשורת הכתובת של הדפדפן עם www, הבלוג נפתח ב- www, ואם תקליד ללא www, הוא ייפתח ללא www. כלומר, אתר אחד נפתח בשתי כתובות אתר שונות. אבל אם אין בעיה כזו לאתר, אז גם אם תקליד www או ללא www זה תמיד יפתח בכתובת האתר שהגדרת באתר שלך.

קידום אתרים וכתובות ידידותיות

כל אתר צריך קידום אתרים ידידותי וכתובות של האתר. ככל שזה נוגע לוורדפרס, זה קל מאוד לקבל כתובות כאלה מסודרות ונקיות כפי שמנועי החיפוש אוהבים. קבלת כתובות אתרים ידידותיות לחיפוש נקראת אופטימיזציה לכתובת שהיא נדבך חשוב מאוד בקידום אתרים, ולמען האמת זה קל מדי עם וורדפרס.\

הוספת כותרת ו meta תיאורים

הוספת כותרת ו meta תיאור לאתר אינטרנט הוא חשוב מאוד כי הכותרת היא אחד הגורמים המשפיעים על מנועי החיפוש, ובכך יסייע בדירוג החיפוש. תיאורי meta יוצר את התצוגה המקדימה למנועי החיפוש, זה מופיע כאשר אתה משתף את הקישורים שלך במדיה החברתית.

מיטוב תוכן

יש כמה נקודות שאתה צריך לזכור בעת כתיבת תוכן כמו מאמר זה לדוגמה, חשוב לייעל את התוכן.

השתמש במילת המפתח כבר בפסקה הראשונה של הפוסט או המאמר.

השתמש במילת המפתח הממוקדת גם בפסקה האחרונה של הפוסט או המאמר.

השתמש במילת המפתח לפחות פעם אחת בתג <H2> ופעם בתג <H3> בתוך המאמר.

השתמש במילת המפתח כיעד בתוך המאמר בתדירות של 2% מסך המילים במאמר. אל תדחף סתם מילות מפתח.

השתמש בכמה מילות מפתח ולא רק במילת מפתח אחת.

קישור לתוכן, הדוגמה הטובה ביותר לקישורים פנימיים, היא ויקיפדיה. הקישורים של כל המונחים שזורים בכל עמוד.

מיטוב מהירות הדף

גוגל מקנה משקל רב למהירות טעינת הדף כגורם דירוג. לכן, חשוב לשפר את מהירות טעינת הדף של האתר שלך ב- WordPress. אתה יכול לעשות זאת תוך התחשבות בכמה גורמים.

בחר אחד ספק האירוח הטוב ביותר. השתמש ב- CDN. בדוק את גודל התמונה לפני העלאתה לאתר שלך. חיתוך תמונות ולא שינוי קנה מידה משום שחיתוך מוציא כמה ביתים מהתמונה ומקטין את משקלה. השתמש במעט מאוד באנרים בסרגל הצד. השתמש בכלי הבדיקה של Google Speed ​​כדי לקבל הצעות לשיפור מהירות הדף.

סיכום

קידום אתרים חייב להיעשות כמשימה ראשונה במעלה עבור כל אתר אינטרנט, ללא זה, יקשה עלייך לקבל תנועה בחיפוש האורגני. כאשר אתה עובד עם אתר בעל פלטפורמת וורדפרס, קידום אתרים הופך להיות קל מאוד. על כן, אני ממליץ לך להשתמש בוורדפרס בעיקר אם אתה חושב על קידום אתרים במיוחד לאתר וללא מאמץ.

חיוג מהיר
דילוג לתוכן