צור קשר

צור קשר

ברק רום הבחירה הנכונה לקידום העסק שלכם

 

חברת ברק רום מהיום גם בקידום ברשת – הכי משפיע לטובה

 

מה זה יחסי ציבור?

קידום חברות או יחידים באמצעות תהליך של פעילות תקשורתית משולבת של כתבות וידיעות חדשותיות המעניינות את כלל הציבור בכל הערוצים הדיגיטאליים, אתרי אינטרנט והעיתונות. הכתובה. יחסי ציבור או כפי שנהוג לקרוא להם יח"צ לא מקדמים מוצרים כמו רכב, נעל או מחשב תפקידם לקדם את המותג שעומד מאחור וליצר לו מוניטין, ולמתג את החברה כהצלחה וכחברה אמינה ומקצועית.

 

ההבדל בין יח"צ לפרסומת

כאשר אנשים רואים מודעת פרסומת, ברור להם כי מישהו שילם כדי שהיא תופיע שם והיחס אליה הוא בהתאם לתחושת האגרסיביות. לעומת זאת יח"צ נעשה באמצעות מאמרים, הופעות בטלוויזיה ופרסומים במקומות מכובדים. יש משמעות ליתרון בו צד שלישי משמש כחותמת לאיכות ומאפשר ללקוח לספוג בעדינות את המותג, אמינות היא שם המשחק.

מה זה קידום אתרים אורגני?

זוהי שיטה אשר באמצעותה מאמרים בעלי תוכן מעניין ומקצועי גורמים לקידום אתרים באינטרנט בדף תוצאות החיפוש של Google בהתאם למילות מפתח הקשורות קשר הגיוני וטבעי לאתר המבוקש.

ההבדל בין קידום אתרים ממומן לאורגני

בקידום אתרים ממומן בעל האתר רוכש בפרוצדורה מסוימת מילות מפתח שחיפושן ב – Google  יעלה את האתר המבוקש בראש התוצאות, התשלום מתבצע רק במידה והלקוח הקליק על האתר כתוצאה מהחיפוש. מצד שני יש את הקידום האורגני כפי ההסבר הנ"ל. במקרים רבים ההמלצה היא לשלב את שתי השיטות.

יח"צ ו – SEO  יד ביד

אנו רואים כי יש השקה בין יח"צ לקידום אתרים אורגני. בשתי המקרים מדובר בתהליך של יצירת מיתוג באמצעות מאמרים מקצועיים וכתבות תוכן מעניינות. יח"צ לא יפרסמו טלפון חכם כפשוטו באמצעות מודעה, אלא יפרסמו כתבה מקצועית על המעבד החדש במכשיר, או שימוש בעדשות חדישות או מערכת הפעלה חדישה שאין לאף מכשיר אחר. כך גם בקידום אתרים, לא רוכשים הקלקות, אלא מפרסמים מאמרי תוכן חשובים בהתאם לצורכי הלקוחות. כתיבת מאמר מקצועי על ריצת מרתון לדוגמה, תוך נגיעה בהיבטים הפיזיולוגים והפסיכולוגיים של תורת האימון, והסברים על החשיבות של השימוש בציוד מקצועי, יגרום ללקוח הפוטנציאלי  לעשות את מה שאתה מייחל לו קנייה באתר שלך.

החלטה ליישום SEO

ההחלטה החשובה ביותר היא לבצע תהליך קידום אתרים אורגני. ההחלטה הבאה היא אל מי לחבור לביצוע מהלך כה מורכב ורציני. כאן אנחנו נכנסים לתמונה, חברת ברק רום הינה חברה ותיקה ומקצועית בתחום יחסי הציבור, אנו מספקים שרות יח"צ לחברות וארגונים רבים, החברה הגדולה ביותר בתחום ובפריסה כלל ארצית. ניסיוננו נשען על מקצועיות, אמינות והצלחה ללא פשרות. כאשר משלבים את היכולות שלנו בתחום יח"צ והיכולות בתחום קידום אתרים זה מביא אותנו לתובנה אחת, הגודל במקרה שלנו כן קובע. שימוש בתשתית היח"צ הקיימת של חברת ברק רום יחסי ציבור תאפשר חשיפת מאמרים בכל מדיה אפשרית בין אם היא כתובה או דיגיטאלית. חשיפות רבות משמעותן ערך גבוה בעיני האלגוריתם של גוגל מה שיביא לזירוז תהליך הקידום. אם כך, לאחר שהבנת את שתי התחומים יח"צ ו – SEO ברור לך שלא תוכל להרשות לעצמך לא לבחור בנו.

 

חיוג מהיר
דילוג לתוכן