צור קשר

צור קשר

שגיאות באתר משפיעים על המיקומים בגוגל

 

תיקון שגיאות באתר = מיקומים טובים בגוגל

אנשים רבים מניחים כי עיצוב ופרקטיות קשורים זה לזה. אותם אנשים, במיוחד כאשר מדובר במעצבים או מומחים טכניים לא יהיו הראשונים להודות כי מעבר לעיצוב אתרים ולפיתוח יש דיסציפלינה שלישית שצרך להוסיף, קידום אתרים אורגני ככלל וקידום אתרים בגוגל בפרט.

 

אופטימיזציה למנועי החיפוש עדיין נחשבת במידה רבה לאנטיתזה של העיצוב. זה לא כל כך מובן לאנשים מחוץ לתעשיית קידום אתרים אשר מזהים תהליך קידום רק אם זה נעשה באופן גרוע כמו דחיפת מילות מפתח בלי קשר לתוכן. מצד שני יש עדיין כמה מקדמי אתרים המעידים על עצמם ומכריזים בגלוי כי בתחום קידום האתרים, עיצוב ופרקטיות אינם חשובים כמו בניית קישורים או אופטימיזציה של מדיה חברתית. לדעתי כולם טועים במקרה זה טעות גדולה. כל שלוש הדיסציפלינות שובות ומתקיים ביניהן קשר הדוק. האם בעלים של אתר אתה צריך לדאוג לעיצוב ופרקטיות או ל- SEO? בודאי, כל התשובות נכונות. הם אינם עומדים בפני עצמם הם נשענים זה על זה ולמעשה, משלימים זה את זה כאשר זה נעשה כראוי, השמיים הם הגבול. עיצוב, פרקטיות ו – SEO הינם היבטים שונים של אותו תהליך יצירת אתר אטרקטיבי עבור המשתמש. המפתח לכל השלושה הוא פשטות. עם המשק פשוט, מבנה HTML / CSS, תוכן מעניין, תוכן מעוצב בטוב טעם ללא גרפיקה עמוסה מדי אתה תהיה מבוקש גם על ידי Google וגם על ידי הגולשים.

בעת האחרונה תעשיית קידום אתרים בגוגל שמה דגש על גישה הוליסטית יותר למיטוב האתר. פרסומים מקוונים רבים כתבו על עיצוב, פרקטיות ו- SEO כאחד.

בחודש אפריל האחרון האפקט כבר נתן אותותיו וניסה להטביע מונח חדש המיצג גישה משולבת זו SUO, חיפוש אופטימיזציה של המשתמש, Search User Optimizations.

הקפד לעצב את האתר תוך התחשבות בפרקטיות והן בקידום אתרים ואל תוציא זאת מראשך ובטח לא להתייחס אליהם כמו שני חלקים שונים לחלוטין של פיתוח אתר אינטרנט. שילוב של עיצוב, פרקטיות ו- SEO מניע יותר מבקרים, גולשים ומייצר חוויית משתמש טובה יותר ולכן הרווחים גבוהים יותר.