צור קשר

צור קשר

קיצור כתובות URL

קיצור כתובות URL – הכלי של גוגל Goo.gl

ל- Google יש מקצר כתובות אתרים בשם goo.gl. במקור מקצר כתובות האתרים של Google שימש להעברת קישורים באופן פנימי לאתרים אחרים של Google, אך השירות הורחב כך שיכלול קישורים חיצוניים ונפתח לשימוש ציבורי. רבים מהכלים של גוגל מסייעים לנו בקידום אתרים כך גם מקצר האתרים.

קידום מקצועי שיוביל לך את העסק להצלחה בטוחה בגוגל seoup

מה בעצם עושה מקצר כתובות האתרים?

מקצר כתובות אתרים הוא כתובת אינטרנט קצרה המנתבת לכתובת האתר המלאה יותר. כלומר זה מייצג את ה – Universal Resource Locator  זה פשוט מציג את כתובת האתר, כמו למשל abc…abc…..abc…com.  כאשר החוויה של ביקור באתר בעל כתובת קצרה היא קלה למשתמש הקצה. הם לוחצים על קישור, והם מופנים מחדש ליעדם. המקום הנפוץ ביותר בו ניתן לראות כתובות אתרים מקוצרות הוא בטוויטר שבו מגבלות תווים מקשות על פירוט הכתובת המלאה לאתרים.

 

למה גוגל?

מדוע להשתמש בשירות של Google במקום כל אחד מעשרות אתרי קיצור הכתובת האחרות? ובכן, אם אתה משתמש במקצר כתובת אתר של Google, אין לך התנגשות עם אופטימיזציה של האתר, ההתממשקות של הכלים של גוגל היא כמעט מושלמת. מעבר לבעיית דירוג האתר, קשה לתת אמון באתר צד שלישי לקיצור כתובת אתר. אתרי הנותנים שרות קיצור באים והולכים, ואתה לא רוצה להסתכן בכך שקישורים חיים יושבתו מפני שהאתר שהעביר אותם נסגר מכול מיני סיבות. הסיבה העיקרית היא הרגל. אתה כנראה משתמש ב- Google גם לדברים אחרים, אז למה לא לשמור את כל הנתונים שלך במקום שבו תוכל למצוא אותו ולהשתמש בחשבון Google הקיים שלך?

למה לא Google?

אז למה כדאי להימנע משימוש ב- goo.gl? הסיבה העיקרית היא כי מפחיד לשים את כול הביצים בסל אחד, כלומר להפקיד בידי Google את כול הנתונים. הרבה אנשים וחברות נמנעים מלהשתמש ב-Google Analytics ובמוצרים אחרים של Google מחשש שהם מעניקים ל- Google מידע רב מדי. במקרה זה, הניתוחים הם ציבוריים, אז אתה מציג את זה בפני כולם. חברת Google