צור קשר

צור קשר

קיצור כתובות URL

קיצור כתובות URL – הכלי של גוגל Goo.gl

ל- Google יש מקצר כתובות אתרים בשם goo.gl. במקור מקצר כתובות האתרים של Google שימש להעברת קישורים באופן פנימי לאתרים אחרים של Google, אך השירות הורחב כך שיכלול קישורים חיצוניים ונפתח לשימוש ציבורי. רבים מהכלים של גוגל מסייעים לנו בקידום אתרים כך גם מקצר האתרים.

קידום מקצועי שיוביל לך את העסק להצלחה בטוחה בגוגל seoup

מה בעצם עושה מקצר כתובות האתרים?

מקצר כתובות אתרים הוא כתובת אינטרנט קצרה המנתבת לכתובת האתר המלאה יותר. כלומר זה מייצג את ה – Universal Resource Locator  זה פשוט מציג את כתובת האתר, כמו למשל abc…abc…..abc…com.  כאשר החוויה של ביקור באתר בעל כתובת קצרה היא קלה למשתמש הקצה. הם לוחצים על קישור, והם מופנים מחדש ליעדם. המקום הנפוץ ביותר בו ניתן לראות כתובות אתרים מקוצרות הוא בטוויטר שבו מגבלות תווים מקשות על פירוט הכתובת המלאה לאתרים.

 

למה גוגל?

מדוע להשתמש בשירות של Google במקום כל אחד מעשרות אתרי קיצור הכתובת האחרות? ובכן, אם אתה משתמש במקצר כתובת אתר של Google, אין לך התנגשות עם אופטימיזציה של האתר, ההתממשקות של הכלים של גוגל היא כמעט מושלמת. מעבר לבעיית דירוג האתר, קשה לתת אמון באתר צד שלישי לקיצור כתובת אתר. אתרי הנותנים שרות קיצור באים והולכים, ואתה לא רוצה להסתכן בכך שקישורים חיים יושבתו מפני שהאתר שהעביר אותם נסגר מכול מיני סיבות. הסיבה העיקרית היא הרגל. אתה כנראה משתמש ב- Google גם לדברים אחרים, אז למה לא לשמור את כל הנתונים שלך במקום שבו תוכל למצוא אותו ולהשתמש בחשבון Google הקיים שלך?

למה לא Google?

אז למה כדאי להימנע משימוש ב- goo.gl? הסיבה העיקרית היא כי מפחיד לשים את כול הביצים בסל אחד, כלומר להפקיד בידי Google את כול הנתונים. הרבה אנשים וחברות נמנעים מלהשתמש ב-Google Analytics ובמוצרים אחרים של Google מחשש שהם מעניקים ל- Google מידע רב מדי. במקרה זה, הניתוחים הם ציבוריים, אז אתה מציג את זה בפני כולם. חברת Google

תכונות Goo.gl

אתר כמו Goo.gl מאפשר לך להזין כתובת אתר ארוכה וליצור ממנה כתובת מקוצרת. כל מקצרי כתובות האתרים מאפשרים לך לעשות זאת. אך היא גם יוצרת מרכז שליטה של ​​כתובות אתרים, כך שתוכל לראות את הקישורים הקיימים שלך ולהימנע מכפילות. קישורים קיימים אלה גם מקבלים ניתוח. תוכל לראות מתי יצרת את הקישור, כמה אנשים לחצו עליו ועוד מספר פרטים. תוכל גם להסתיר כתובות אתרים קיימות במרכז השליטה שלך מבלי להשבית את ההפניה מחדש.

מדריך 5 שלבים לשימוש במקצר הכתובת של Google

  1. פשוט היכנס לחשבון Google שלך ​​ולאחר מכן עבור אל goo.gl.
  2. הזן את כתובת האתר הארוכה שלך.
  3. לחץ על הלחצן Shorten (קצר).
  4. הקש Control + C וכתובת האתר מועתקת ללוח שלך.
  5.  הדבק את כתובת האתר שאליה תרצה שתעבור, והגדר אותה.

בדוק שוב מאוחר יותר כדי לראות את הנתונים הסטטיסטיים על איך הקישור שלך עשה.

קישורים הם ציבוריים, ולכן כל אחד הוא חופשי להעביר את הקישור לאחרים. עם זאת, אם תיכנס ל- goo.gl ותבקש כתובת אתר קצרה, goo.gl ייצור כתובת אתר קצרה, גם אם מישהו אחר כבר ביקש קישור לאותו אתר. זה עוזר לך לעקוב אחר מי עוקב אחר קישורים שמקורם בך, מה שאומר שאתה יכול לעקוב אחר ההשפעה השיווקית שלך. לחיצה על פרטי הקישור תציג לך תרשים של מבקרים שפנו לכתובת האתר המקוצרת הזו. כבר דשנו בזה הרבה עד כמה חשובה הבקרה לקידום אתרים במנועי חיפוש.

Google Analytics ציבורי

אזהרה חשובה אחת. תוכל לעקוב אחר כתובת האתר של goo.gl של מישהו על ידי הוספת .info בסוף. אם כך מה הקישור לא מראה לך. אינך יכול לראות מי פרסם אותו. לא ניתן לראות כמה מבקרים ב- google.about.com. תוכל לראות רק כמה קליקים הקליקו על כתובת האתר הקצרה הספציפית כדי להגיע לשם.

צור קשר
חיוג מהיר
דילוג לתוכן