צור קשר

צור קשר

איך עובד הקידום בגוגל ?

כיצד עובדת המערכת הענקית הזו המכונה Google? ומה עושה Google בפועל? עבור רבים מכם מדובר במידע ישן למדי. אבל ישנם כאלה אנשים שקמו הבוקר והחליטו לבצע קידום אתרים בגוגל ואין להם מושג היכן להתחיל, אם כך תנו לי להסביר מה עושה  גוגל בפועל. הבנת הפעילות של  Google יכולה באמת לעזור לך לתכנן אסטרטגיה קידום באמת תצליח!

כיצד פועלת Google?

מנועי חיפוש כמו גוגל מבצעים קישורים הם בעצם מתווכים מבלי להעליב את המערכת המתוחכמת. הם עוקבים אחר מידע בדפי האינטרנט אחד לאחד וברגע שמתבצעת בקשת חיפוש ע"י אחד הגולשים הם יודעים להתאים לו את תוצאת החיפוש לפי הדרישה שלו. מנוע Google מורכב מסורק מתוחכם, אינדקס ואלגוריתם. הסורק של Google עוקב אחר הקישורים באינטרנט כול הזמן 24/7 ושומר את גרסת ה- HTML של כל הדפים בבסיס הנתונים שלו. אינדקס זה מתעדכן אם הסורק של Google מגיע שוב לאתר שלך ומוצא דפי אינטרנט חדשים או מתוקנים. הגרסה החדשה של דף זה נשמרת. בהתאם לתנועה באתר שלך ולכמות השינויים שאתה מבצע באתר שלך. כדי ש- Google ידע על קיומו של האתר שלך, בתחילה אתה צריך לקשר אותו מאתר אחר אתר שכבר נמצא באינדקס לאתר שלך. מאותו רגע ואילך, האתר שלך יופיע בתוצאות החיפוש של Google.

קידום ממומן וקידום אורגני במנועי חיפוש, חברת קידום מובילה עם יכולות גבוהות

 

האלגוריתם הסודי של Google

לאחר יצירת אינדקס לאתר שלך, Google יכולה להציג אותו בתוצאות החיפוש. מנוע החיפוש של Google מנסה להתאים את התוכן לשאילתת חיפוש מסוימת בדפי אינטרנט שהוספה לאינדקס. כדי לעשות זאת יש ל- Google אלגוריתם ספציפי המחליט אילו דפים מוצגים ובאיזה סדר. איך האלגוריתם עובד זה סוד. אף אחד לא יודע בדיוק אילו גורמים מחליטים את סדר תוצאות החיפוש. מעבר לכך האלגוריתם של Google איננו סטאטי. הוא משתנה באופן קבוע. הגורמים הקובעים את סדר החשיבות של הגורמים השונים משתנים לעיתים קרובות. למרות שהאלגורי