צור קשר

צור קשר

איך בונים פרופיל קישורים לאתר ? פרופיל קישורים לאתר

המדריך לבניית קישורים לאתר

 הבסיס לבניית קישורים

בניית קישורים היא סוג של אומנות או יותר נכון להגדירה כמקצוענות. לרוב זה החלק הכי מאתגר בעבודתה של חברה לקידום אתרים, אבל גם הקריטי ביותר להצלחתה. בניית קישור מצריך יצירתיות, התקדמות, ולעתים קרובות, תקציב. אין בניית קישור אחד זהה למשנהו, והדרך בה אתה בוחר לבנות קישורים תלויה הרבה באתר שלך כפי שהוא מביא לידי ביטוי את הרצון והאישיות שלך. להלן שלושה סוגים בסיסיים של יצירת קישורים.

 

קידום אתרים במנועי חיפוש - חברת קידום מובילה בישראל seoup

קישור טבעי

אלו הם קישורים שניתנים באופן טבעי על ידי אתרים ודפים שרוצים לקשר לתוכן האתר או למותג שלך. קישורים אלה אינם דורשים פעולה ספציפית מצידך של קידום אתרים, מלבד יצירת תוכן ראוי מקצועי ומעניין ואת היכולת ליצור תודעה סביב זה.

קישור ידני

קידום אתרים יוצר קישורים אלה על ידי שליחת בלוגים עבור קישורים איכותיים, קידום אתרים לעתים קרובות יוצר או מציע ערך בכך שהוא מסביר את יעד הקישור ומדוע יצירת הקישור היא האינטרס שלך. הדוגמאות כוללות מסירת פרטים בתמורה לפרס, או לשכנע מרצה באקדמיה כי המשאב שלך ראוי לכלול את תוכנית הלימודים הציבורית.

קישור עצמי

מאות ואלפי אתרים מציעים לכל מבקר את ההזדמנות ליצור קישורים באמצעות חתימות בספר האורחים, חתימות בפורום, תגובות בבלוג או פרופילי משתמשים. קישורים אלה מציעים את הערך הנמוך ביותר, אך הם יכולים, במצטבר, להשפיע על אתרים מסוימים. באופן כללי, מנועי החיפוש מענישים אתרים אשר מיצרים  קישורים אלה באגרסיביות. סוגים אלה של