צור קשר

צור קשר

כלים ללא תשלום של גוגל לקידום אתרים

כלים חזקים ללא תשלום של גוגל לקידום אתרים

לפני שתשקיע כסף בתהליך קידום אתרים למנועי חיפוש עבור האתר שלך, נצל את הכלים החינמיים של Google כדי לבצע את המיטוב לאתר שלך ולהגדיל את דירוג הדף שלו. במידה ואתה רק מתחיל SEO, עיין במדריך של גוגל, Google Search Engine Optimization Starter Guide. הנה רשימת כלים של Google חופשיים וללא תשלום אשר יסיעו לך בביצוע קידום אתרים לאתר שלך.

שיוק במנועי חיפוש, קידום ממומן ושירותי קידום אתרים אורגני ב seoup

כלי ניתוח הנתונים של Google

כלי חשוב, ה -Google Analytics מאפשר לך לנתח מכירות והמרות, ומעניק לך הבנה בנוגע להתנהגות הגולשים המבקרים באתר שלך. דוחות אודות אילו חלקים באתר שלך מניבים ביצועים טובים, מדידת ההצלחה של השימוש ברשתות החברתיות שלך, ויצור מודעות מוכוונות יותר.

כלי מנהלי האתרים של Google

כלי מנהלי האתרים מראה לך כיצד מנועי החיפוש סורקים את האתר שלך ומוסיפים אותו לאינדקס. הכלי מלמד על בעיות ש- Google מפנה לאינדקס של כתובות האתרים של האתר שלך. זהה את שאילתות החיפוש המובילות שמניבות תנועה אל האתר שלך, וכן קישורים לאתר שלך. שתף מידע, כגון התדירות שבה הדפים החשובים שלך משתנים, כדי לשפר את החשיפה של האתר שלך.

כלי מילות המפתח של Google

כלי מילות המפתח, הוא דרך מעולה לקבל רעיונות למילות מפתח ולמצוא את הטקסט הטוב ביותר עבור הקהל שלך. הכלי מסייע בזיהוי מילים או ביטויים אשר יניבו את התנועה הרבה ביותר לאתר שלך. קבע אילו מילות מפתח הן הרווחיות ביותר אם אתה מתכוון להשתמש ב- Google AdSense.

כלי ההתראות של Google

כלי זה יעיל בעיקר בשל השימוש הנפוץ במנוע החיפוש של גוגל, הודעות דוא"ל שנשלחו אליך כאשר Google מצאה תוצאות חדשות, כגון דפי אינטרנט, כתבות בעיתונים או בלוגים, המתאימים למונח החיפוש שלך. הזן מילת מפתח או ביטוי, סוג הנתונים שברצונך לאחזר, את כמות התוצאות שאתה רוצה, וקבל את כל זה באמצעות דוא"ל. עקוב אחר המתחרים שלך או עקוב אחר התוצאות הרלוונטיות ביותר של Google.

Google Trends

כלי Google Trend מעניק לך מונחי חיפוש שכיחים. עוזר להשוות מגמות עבור מונחי חיפוש מרובים, או בקבלת מבקרים ייחודיים יומיומיים עבור מספר אתרים. עשה שימוש מושכל במגמות ובשימוש במילות המפתח שלך בכדי לקבל יתרון על המתחרים שלך.

כלי מיטוב האתרים של Google

כלי מיטוב האתרים של Google הוא כלי הבדיקה והמיטוב של אתר האינטרנט אשר פותח על ידי Google. הוא בדוק רכיבים בודדים או פריסות עמוד מלאות, ומזהה את רכיבי האתר היעילים ביותר שלך. מציע ומתקן דפי נחיתה משכנעים. מזהה את שילובי התוכן המנצחים שמניבים המרות.

כלי בודק מהירות הדף של Google

השתמש ב- Google Page Speed ​​כדי לנתח ולבצע קידום אתרים לאתר שלך. זהה מדוע האתר שלך איטי, והחל לבצע שיפורים מומלצים כדי להפוך אותו למהיר יותר. הקטנת זמני טעינת הדף עשויה להפחית את שיעורי היציאה מדף הכניסה ולהגדיל את שיעורי ההמרות, ולעודד את צמיחת האתר שלך.

מפת האתר של Google

שימוש Google Site Map היא דרך לספר ל- Google על הדפים באתר שלך. יצירה ושליחה של מפת אתר עוזרת לוודא ש- Google יודעת ומודעת לכל הדפים באתר שלך, כולל כתובות אתרים שעשויות להיות בלתי ניתנות לגילוי על ידי תהליך הסריקה הרגיל של Google. השתמש במפת האתר כדי לספק ל- Google מידע על האתר, כגון מטא נתונים של תוכן או לוחות זמנים לעדכון.

צור קשר
חיוג מהיר
דילוג לתוכן