צור קשר

צור קשר

כלים ללא תשלום של גוגל לקידום אתרים

כלים חזקים ללא תשלום של גוגל לקידום אתרים

לפני שתשקיע כסף בתהליך קידום אתרים למנועי חיפוש עבור האתר שלך, נצל את הכלים החינמיים של Google כדי לבצע את המיטוב לאתר שלך ולהגדיל את דירוג הדף שלו. במידה ואתה רק מתחיל SEO, עיין במדריך של גוגל, Google Search Engine Optimization Starter Guide. הנה רשימת כלים של Google חופשיים וללא תשלום אשר יסיעו לך בביצוע קידום אתרים לאתר שלך.

שיוק במנועי חיפוש, קידום ממומן ושירותי קידום אתרים אורגני ב seoup

כלי ניתוח הנתונים של Google

כלי חשוב, ה -Google Analytics מאפשר לך לנתח מכירות והמרות, ומעניק לך הבנה בנוגע להתנהגות הגולשים המבקרים באתר שלך. דוחות אודות אילו חלקים באתר שלך מניבים ביצועים טובים, מדידת ההצלחה של השימוש ברשתות החברתיות שלך, ויצור מודעות מוכוונות יותר.

כלי מנהלי האתרים של Google

כלי מנהלי האתרים מראה לך כיצד מנועי החיפוש סורקים את האתר שלך ומוסיפים אותו לאינדקס. הכלי מלמד על בעיות ש- Google מפנה לאינדקס של כתובות האתרים של האתר שלך. זהה את שאילתות החיפוש המובילות שמניבות תנועה אל האתר שלך, וכן קישורים לאתר שלך. שתף מידע, כגון התדירות שבה הדפים החשובים שלך משתנים, כדי לשפר את החשיפה של האתר שלך.

כלי מילות המפתח של Google

כלי מילות המפתח, הוא דרך מעולה לקבל רעיונות למילות מפתח ולמצוא את הטקסט הטוב ביותר עבור הקהל שלך. הכלי מסייע בזיהוי מילים או ביטויים אשר יניבו את התנועה הרבה ביותר לאתר שלך. קבע אילו מילות מפתח הן הרווחיות ביותר אם אתה מתכוון להשתמש ב- Google AdSense.

כלי ההתראות של Google

כלי זה יעיל בעיקר בש