צור קשר

צור קשר

למה צריך יועץ קידום ויועץ שיווק ?

האם יועץ לקידום העסק שלך הוא דבר מועיל והכרחי ?

בעלי אתרים רבים נתקלים במקרה שהם רוצים להתחיל לקדם את אתרם אך הם אינם יודעים במי לבחור, האם באיש מקצוע פרטי, האם בחברה גדולה ולפי אילו פרמטרים לבחור.

כיום בגלל ששוק מקדמי האתרים כל כך גדול ובעל מבחר עצום ולכן נורא קשה לבחור את האדם הנכון בשבילכם.
ישנה גם את האפשרות שבעל האתר התחיל לקדם את האתר שלו אצל חברהה כזו או אחרת אך הוא אינו מרוצה והוא צריך מישהו ניטרלי שייעץ לו, ופה מגיע הצורך היועץ לקידום אתרים. זה הוא אדם שהוא בעצמו מקדם אתרים, אשר נותן לך המלצות בנושא שאתם מתייעצים איתו מבלי להמליץ לכם על חברה כל שהיא, הוא בא לעזור לכם לתת תשובות על השאלות שלכם בצורה ניטרלית ככל האפשר.

קידום אתרים – ניהול מוניטין ברשת

מתי נתקל בצורך ביועץ לקידום אתרים ?

ייעוץ לגבי העבודה של מקדם האתר הנוכחי

במקרים רבים קורה שקידום האתר לוקח קצת יותר זמן ממה שבעל האתר חשב והוא רוצה לבדוק עם מקדם האתרים שהוא שכר באמת עושה את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר או שהוא בכלל לא יודע מה הוא עושה וחסר מקצועיות וניסיון ופה נכנס לתמונה היועץ לקידום אתרים שבוחן את עבודתו של מקדם האתרים הנוכחי באמצעות הכלים והידע שברשותו ויכול להגיד לבעל האתר האם זהו כנראה תהליך קידום ארוך שלוקח זמן והמקדם עושה את עבודה בצורה הטוב ביותר או שפשוט הוא לא יודע מה הוא עושה ובעצם לא מצליח לקדם את האתר כראוי מה שמבזבז לבעל האתר זמן יקר וכסף.

מקרי ענישה מגוגל

במקרים רבים התהליך קידום האתר לא בוצע כראוי, ובמקרים מסויימים אף שכן בוצע לפי הנדרש גוגל מענישה את האתר, ובחלק מהמקרים מקדם האתרים לא מוכן לקחת את האחריות, ופה נדרש יועץ לקידום אתרים שיתקן את הנזק באמצעות כליו וניסיונו

יעוץ למי שמעוניין לדעת עוד

במקרים מסויימים בעלי אתרים בעל תקציב נמוך ותחומי עיסוק לא תחרותיים יכולים אפילו לקדם את האתר בעצם אך הם אינם יודעים איך לעשות זאת ולכן מתייעצים ביועץ לקידום אתרים

צור קשר
חיוג מהיר
דילוג לתוכן