צור קשר

צור קשר

מלונות בוטיק בצפון

בשנים האחרונות מגמת האירוח במלונות בוטיק הולכת ופורחת לה בתאוצה רבה. שלא כמו במלונות רגילים גדולים השייכים לרוב לרשת גדולה, מלון בוטיק מציע חוויה אינטימית אקסקלוסיבית שקשה למצוא במלונות טיפוסיים. מלונות הבוטיק צצו לראשונה אי שם בשנות השמונים של המאה העשרים. פירוש המילה בוטיק הוא חנות אופנה קטנה והמילה מקורה בשפה הצרפתית. משום שהצרפתים ידועים בטעם הטוב שלהם כאשר מדובר על אופנה, עיצוב או קינוחים והנה הגיעו גם על אותו עקרון לתחום המלונאות והנופש. כאשר נכנסים להתארח במלון בוטיק, רשימת המאפיינים היא לא קצרה וכוללת התייחסות לגודל, לסוג הקהל, למיקום, לעיצוב, למחיר ולשירות שניתן על ידי צוות המלון. בנוסף, גודלו של מלון בוטיק הוא קטן יחסית כאשר ממוצע החדרים נע בין כמה חדרים בודדים עד לכמה עשרות חדרים בלבד. מבחינת סוג הקהל שיכול להתארח במלון בוטיק הרי שמרבית המלונות מגבילים את כניסת האורחים לפי גיל ושהייה של ילדים קטנים לא אפשרית, זאת כדי לאפשר סביבה שקטה ורגועה נטולת רעשים. מה גם שילדים במלון בוטיק עשויים להשתעמם מאוד משום שאין פעילויות, משחקייה או חוויות אחרות הנוגעות לעולמות התוכן של הילדים.

מלון בוטיק יכול להיות ממוקם בסביבה אורבנית-עירונית כמו למשל מלונות בתל אביב או בסביבה ירוקה טבעית כמו מלונות בצפון. אין חוקים וניתן כיום בהחלט למצוא מלונות בוטיק שונים במגוון נרחב של אזורים. כמו כן, במלון בוטיק ניתן דגש מיוחד בכל מה שקשור לעיצוב הפנימי והחיצוני. ישנם מלונות בצפון המציעים בריכה חיצונית עם מיטות שיזוף שזו אופציה מצוינת כאשר אין חוף ים בקרבת המלון. בעונת החורף תוכלו ללכת למלון בוטיק המציע בריכה מחוממת וג'קוזי מפנק. כמו רבים מבתי המלון בצפון המציעים חופשה באווירה מיוחדת של הגליל.

לסיכום, מלון בוטיק בצפון הוא משהו אחר, לכן דאגו להזמין מקום מספיק זמן מראש משום שהרבה זוגות מתכננים כמה חודשים טובים מראש את סוף השבוע הרומנטי שיעבירו בחופשה תוך ארגון ולוגיסטיקה של סידור לילדים, לקחת לעתים יום חופש מהעבודה לסוף שבוע ארוך ועוד סידורים ולכן חשוב לא להיזכר ברגע האחרון. נכון שתוכלו למצוא גם דילים שווים ברגע האחרון אבל במקרה זה תצטרכו להיות מאוד ספונטניים ולמצוא סידור לילדים באופן מידי, מה שכמובן לא אפשרי בכל המשפחות.