קידום אתרים מחיר

קידום אתרים - כמה זה עולה ?

האתר לא מביא לקוחות כפי שאתה רוצה?

האתר שלך פעיל אך איננו מספק לך הכנסה מספקת? כאשר אתה בוחן עלות תועלת אתה שואל את עצמך, על מה כולם מדברים שהאתר שלהם ריווחי? אתה שואל זאת כי יש לך בעיה. אתה צריך קידום אתרים אורגני, בלי כחל ובלי סרק.

אנחנו מחויבים להצלחה

אז מדוע לסובב אותך ° 360, אני מתחייב בפנייך כי אנחנו יכולים להפוך את האתר שלך למגנט לקוחות, אנחנו נדאג באמצעים העומדים לרשותנו לעשות את מה שאנו יודעים לעשות הכי טוב ומשם הכול תלוי בך. אנחנו לא קוסמים ואין לנו שפנים בכובע, יתרה מכך אני מוכן לפרוס בפנייך באופן גלוי ומבלי לחשוש לרגע מהמתחרים שלנו איך האתר שלך יגיע לראש רשימת החיפושים בגוגל.

אז איך נעשה את זה?

ראשית הדגש הוא על עבודה משותפת, אל תיבהל אתה לא תידרש למאמץ רב מעבר למחויבות שלך לתהליך ומעט עזרה בתחום המקצועי של העסק שלך.

ראשית פגישת ייעוץ, אנחנו לא מבצעים קידום אתרים אורגני לכל אחד מסיבות מקצועיות, איננו חומדים את כספו של איש. יש מקרים בהם לא נוכל לסייע ולכן עלינו ללמוד את האתר שלך ברמה הטכנית, כלומר כיצד הוא בנוי ומי בנה אותו. שנית עלינו לבצע הערכה תוך כמה זמן אתה תראה עלייה משמעותית בכניסות לאתרך ונוכל גם להיות בטוחים שהכניסות הן כתוצאה מתהליך קידום אתרים אורגני שאנו ביצענו. מעבר לכך הערכת תקציב בה אנו נפרט בפנייך את הדרישות להצלחה יתכן שנצטרך לבצע התאמות באתר ותהיינה לכך עלויות, במידה ואין לך ערוץ You Tube, או FaceBook וצריך לבנות אותן. מעבר לכך הצורך בקבלת החלטה מהותית האם לשלב קידום אתרים ממומן עם קידום אורגני או ללכת רק על אורגני?!

הנה, כפי שהבטחתי בתחילת המאמר אין סודות הכול פתוח וגלוי, אז הנה הגלגלים בראש עובדים ואתה אומר לעצמך בשקט בלי שאף אחד ישמע, וואלה אז אני אעשה זאת בעצמי. ואני מחייך ועונה לך כי הזמן שיידרש לתקן את מה שעשית לא שווה לך. והנה אני מגלה לך את הסוד שלנו

הסוד הגדול שלנו !!!

הסוד הוא, האנשים שעומדים מאחורי האותיות שאתה קורא, לא תמצא כאלה בשום מקום הם מקצועיים ומוכשרים, הם הטובים ביותר שיש היום בתחום, הם נמצאים אצלנו כי אנחנו דואגים להם. חברות בדרך כלל שמות את הלקוחות בראש מעיניהן, לא אצלנו, אנחנו דואגים לכותבים שלנו והם אלה שדואגים לך הלקוח הם אלה שמביאים אותך להצלחה.

לא נתקלת בכזו כנות אצל אף אחד מהספקים שאתה עובד איתם או בכלל. קידום אתרים אורגני זה לא לכתוב חיבור לבית הספר יש בזה מקצועיות , ידע וניסיון של שנים. אני אומר לך תרים טלפון כבר עכשיו ונראה האם ניתן לעזור לך ואיך, או שתלחץ על צור קשר ואנחנו נחזור אלייך.