קידום אתרים seo

קידום אתרים SEO - במנועי חיפוש

 

 אופטימיזציה למנועי חיפוש, SEO יכול להיות נושא מבלבל עבור עסקים רבים. חברות קידום אתרים SEO רבות נשמעות לך כאילו הן מדברות מנדרינית. אנחנו שונים, והמומחים שלנו מדברים על קידום אתרים SEO בפשטות ואנו נעזור לך להבין את ולהרגיש בטוח.

 SEO פיתוח אסטרטגי וייעוץ מתמשך

אנו עוזרים לך לזהות נכון את יעדי ה- SEO שלך ולגבש אסטרטגיה כוללת ומציאותית ביחד איתך. אנו יכולים לספק תמיכה והדרכה לצוותי שיווק בעסק שלך או שתוכל להעסיק צוות SEO שלך באופן מלא, במתן ייעוץ שוטף. בתהליך קידום אתרים לא תראה תוצאה כתוצאה ממכה אחת מדובר בתהליך וחשוב לנו שתבין זאת כבר מההתחלה.

שחזור עונשין

לצוות המומחים שלנו יש ניסיון רב בבדיקת פרופילי קישורים אחוריים ובביקורת קישורים. אם האתר שלך נענש על ידי עדכוני אלגוריתם של Google או שסבל מפעולות זדוניות שבוצעו בעבר, נוכל לעזור לך לשחזר את הדירוג שלך.

פיתוח תוכן, מיטוב וקשר

התוכן הוא הרכיב החשוב ביותר ב- SEO. אנו מבינים כי עמוד השדרה של כל מסע שיווק באינטרנט הוא יצירת תוכן  משכנע  ומעניין. הגולשים מחפשים בסופו של דבר ללמוד או לרכוש מוצרים ואם מדובר גם במקרה השני לפני הרכישה הם מבקשים לקבל מידע גם על המוצר וגם על החנות המקוונת. בנוסף ליצירה ולמיטוב של התוכן בדפי האינטרנט הנוכחיים שלך, צוות קידום המכירות ה - SEO שלנו יעזור לקשר את המותג שלך עם משפיעים מקוונים מרכזיים.

בניית קישורים חודשית

כיום בניית הקישורים מורכבת משיווק תוכן ויחסי ציבור כדי להגביר את המודעות למותג. קישור הוא טכניקה SEO שערכה לא יסולא בפז, ואנו מחפשים הזדמנויות אחר אתרים הקשורים לתוכן הרלוונטי.

שיווק מקומי בחיפוש

הצוות שלנו יגביר את החשיפה של החברה שלך בתוצאות החיפוש המקומיות ויגדיל את התוצאות האורגניות. פירוש הדבר שהרשימה שלך תדורג גבוה יותר כאשר מישהו באזור שלך מחפש את השירותים שאתה מציע.

ניהול מוניטין

אנו מבינים עד כמה חשוב המוניטין שלך באינטרנט, ויש ביכולתנו לדכא ביקורות שליליות ותוכן זדוני, אשר עלול להזיק למוניטין המקוון שלך. אנו מספקים פתרונות מותאמים אישית כדי לשחזר מוניטין באינטרנט. ככלל פיקוח על מספר פלטפורמות מקוונות כדי להבטיח את תדמית המותג שלך ואת המוניטין המקוון החיובי סביב השעון.

Analytics ודיווח חודשי

אנו מאמינים בשקיפות וכי יש לך זכות לדעת בעד מה אתה משלם. אנו נעדכן אותך אודות התקדמות האתר שלך בכל חודש, כך שתוכל לעקוב אחר ההשקעה שלך ב קידום אתרים SEO ואחר הביצועים של מסע הפרסום.