קורס קידום אתרים – ההצלחה שלך בטוחה

קורס קידום אתרים

 לאור הפניות הרבות של לקוחות אלינו והעובדה כי חסרים אנשי קידום אתרים איכותיים בשוק, החלטנו לפתוח קורסי קידום אתרים. הקורס נחלק לשתי רמות, רמה א' המיועדת לאנשים המעוניינים בהסבה מקצועית וללא רקע בעולם האינטרנט. רמה ב' מיועד לאנשים המעוניינים להתמחות, להתמקצע ולהרחיב את הידע בתחומים שהם לא יקבלו בחברות אחרות.

מבוא קורס רמה א' – מתחילים

מטרת הקורס להביא אותך מהמקום בו אינך יודע דבר או יודע אך מעט על תחום קידום האתרים למקום בו תוכל בכוחות עצמך לבצע קידום אתרים איכותי לאתרים קטנים עד בינוניים. ואם אתה שואל את עצמך מה ההבדל? אז התשובה היא בלי הרבה יומרות כמו ברפואה, יש רופא מומחה ויש רופא מתלמד שניהם יודעים להחזיק ביד סקאלפל ( סכין ניתוחים ) ולחתוך, אבל האם שניהם יודעים להתמודד עם כל המצב וההתפתחויות באותה רמה מקצועית?! לא.

ובכן, עיקר התמחותנו מתמקד בהסבה המקצועית, ובאיכות המרצים שלנו. כותבי המאמרים הטובים ביותר מבלי להשתחצן כותבים אצלנו והם ישמחו להעביר לך את הידע שהם צברו עם השנים. לא, אין להם בעיה לעשות זאת מאחר והשוק משווע לעזרה של עוד כותבים, אנחנו גם מבינים שלא כל מי שרוצה יכול להגיע לרמות של הכותבים שלנו. האנליסטים הטובים ביותר מנתחים אצלנו מידי יום  דוחות של לקוחות. ועוד אנשי צוות טכני.

מבנה הקורס והתוכן הנלמד

קורס שלב א' נמשך 110 שעות אקדמאיות, וחלקו המעשי 60 שעות. לקורס פרויקט סיום אחד המהווה את ההסמכה שלך. בפרויקט תצטרך להציג אתר כלשהו, בעל דירוג נמוך בתוצאות החיפוש של גוגל, ולקדמו באופן משמעותי באמצעות הכלים שרכשת בקורס.

הקורס יקנה לך ידע בנושאים הבאים: מבנה דפי האינטרנט, פרוטוקולים שרתים וקודים. נקודות ציון חשובות של Google, האלגוריתם של Google ואופן ניתוח הנתונים . הכלים השונים של Google לקידום ובקרה של האתר. מילות מפתח, ביטויי זנב ארוך על כל המשתמע מכך. מיטוב אתרים, חשיבות מהירות הטעינה. הימנעות מקידום אתרים אפור והחשיבות לא ליפול בפח. שיפור יחסי המרה, קידום אתרים ממומן, קידום אתרים אורגני. שימוש ברשתות החברתיות. התעמקות בחשיבות חווית המשתמש. דגשים בכתיבת מאמרי תוכן וכתיבה שיווקית.

מדי שבוע יערכו מפגשים עם אנשי הצוות המקצועיים שלנו ובמפגשים תקבלו עצות יישומיות מניסיונם המקצועי של המרצים. תוכלו לחזות במו עיניכם כיצד אתרי לקוחות במהלך התקופה באמת מתקדמים בדירוג החיפוש בגוגל.

סיכום

לפני שאתה מגיע לפגישה אצלנו כדאי שתחליט קודם עם עצמך האם אתה מוכן ובשל לבצע מהלך כזה משמעותי בחייך. האם גם הקרובים אלייך תומכים בהסבה מקצועית? קורס קידום אתרים הוא לא עוד סתם קורס, אצלנו אתה מחויב, אנחנו לא מקבלים כל אחד, רק את בעלי הפוטנציאל ואת אלה המוכנים להשקיע ומגלים רצינות. הדרך איננה קלה ודורשת עבודה רבה ומאומצת. אם אתה עדיין לא שם אל תטרח ואל תטריח. מי שמסיים את הקורס שלנו שקול לבוגר סיירת, ברוב המקרים אנו משלבים את הבוגרים מיד לעבודה אצלנו בחברה.