חברה לקידום אתרים

חברה לקידום אתרים – אני ואתה נשנה את העולם

 

חברות רבות העוסקות בתחום קידום אתרים מבטיחות לך לכבוש את פסגת הדירוג בדף התוצאות של גוגל. קל להבטיח קשה לקיים, אם כך כיצד תדע למי להאמין? ועם מי ללכת למהלך המורכב הזה.

שלב ראשון - החלטה

עצור את כל המהלכים וחשוב האם אתה באמת צריך חברה לקידום אתרים? במידה והתשובה חיובית, המשך.

שלב שני - למידה

בצע חיפוש בגוגל אחר חברה לקידום אתרים, נסה לראות מה המיקום של אותה חברה בדירוג, קרא אודותיה, נסה לברר מי הם הלקוחות שלה והאם הם מרוצים? צור עם החברה קשר, וודא זמינות, מי ענה לך? היכן החברה ממוקמת? כמה שנים היא בתחום?

שלב שלישי - מחקר

קבע פגישה עם נציג החברה, נסה לדלות פרטים נוספים שאינך יודע. אני מציע לך לנסות ולתת להם להוביל את השיחה, כך תתרשם עד כמה הם מקצועיים על פי השאלות שהם ישאלו אותך. השתדל לספק כמה שפחות פרטים על דעתך, כדי שתוכל להבין מה עמדתם המקצועית ולהימנע מניסיון לרצות אותך ( לא מקצועי בעליל ). במידה ואתה נשאל שאלות לגבי העסק, ענה באדיבות מאחר ואלו הן שאלות מקצועיות גרידא. הרצון ללמוד אותך ואת העסק שלך חשוב מאוד ומעיד על הבנה, עניין ומקצועיות. בתום השיחה בקש לדעת מה החברה מציעה ואל תתבייש לשאול שאלות קשות, נסה לקבל לוחות זמנים משוערים לכל שלב ושלב.

שלב רביעי- בניית תוכנית ותאום ציפיות

לפגישה הזו חברה לקידום אתרים רצינית תגיע עם תוכנית עבודה סדורה וכתובה. תהיה בה הצגת התוכנית באופן מפורט הכוללת, המלצות לתהליך קידום אתרים ממומן או אורגני, או שילוב של שניהם, לוחות זמנים, תמחור כל תהליך הם ירדו ממש לפרטים של מילות מפתח, שיפור אתר האינטרנט שלך במידת הצורך כולל תמחור והסבר כיצד האתר הנוכחי פוגע בתהליך. יצירת דף פייסבוק, ערוץ יוטיוב, טוויטר וכל הרשת החברתית כולל דוגמאות ויזואליות ותמחור של כל אחד מהרעיונות. זכור לבקש שההצעה תהיה מודולארית, כלומר במידה והתקציב איננו מאפשר לעשות הכול, תוכל לקבל החלטה על מה לוותר.

שלב חמישי - המתנה

זה השלב בו אתה כוסס ציפורניים, ותוהה האם קיבלת החלטה נכונה. תרשה לי להרגיע אותך לגבי ההחלטה לבצע את התהליך של קידום אתרים אורגני SEO, החלטה נבונה לגבי החברה בה בחרת, ימים יגידו. במידה והסכמת לקידום ממומן, תוכל לראות תוך מספר ימים תוצאות בהתאם לתוכנית ולוחות הזמנים של החברה.

ברוח הדברים שכתבתי למעלה לגבי אמינות ויושרה צור איתנו קשר, אנחנו באמת הטובים ביותר למה לסבך עניינים, מצפים לפנייתך.